AT 44 s10 ve Pellet secimi!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu konu cok aklıma takıldı normalde pellet olarak straton jumpo 5.5mm kullanıyorum ama tahribat amaclı sevmedim ve başka pellet denemek istiyorum aklımda gamo rocket var ve ayrıca grupman için birde gamo prohunter var bunları alırsam tüfeğe zarar verir mi yani daha dusuk hızda atıcak ama tufeğe zarar verir mi A takımın mekanında atıs yaparken bunu osman amcaya sormustum yavaşlatır demişti ama onun dısı tufeğe zarar verir mi ? cunku daha uzak mesafe atıslara baslamak için 6x24*50 durbun aldım nikula elime ulasmadan pellet sorunun çözmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum ;avci; :him:s :him:s :him:s

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Moltak ().