Konyadan kimse yokmu?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • En kısa zamanda tekrar yapılırsa mükemmel olur bende yeni gördüm. 2. nalçacı da oturuyorum yakınlarda oturan varsa görüşüp tanışmak isterim. Askerden önce çok bakındım ama kimseyi bulamadım forumda konyadan.

• Yeniden toplanmayi düşünüyoruz ama abilerim ne zaman müsait olur bulmiyorum.

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• Bursa Eskişehir adamlar halı saha maçı yapar gibi aynı bizim neyimiz eksik? :D Atışa gidemesek bile pazarları 1 saat kadar otursak grup oluştursak.

• Güzel olur aslında zamanla kişi sayısıda artar :)

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• Arkadaşlar öncelikle herkeze teşekkür etmek istiyorum böyle bir buluşma ayarlandığı ve katılım olduğu için. Bilindiği üzere konuyu açtım ama işlerimin yoğunluğu sebebi ile uzun zamandır foruma girememiştim. İnanın bu olay çok hoşuma gitti, en kısa sürede tekrar buluşmak dileği ile.

Not: Özelime mesaj atıp davet eden hobidaşlarımada özellikle teşekkür ederim.

Gamo Cfx Royal 5.5
    Kalibrgun Cricket 5.5
    Hatsan AT44S-10
    Hawke Sidewinder 30 8x32-56
    Tasco 3x9-56
    Bushnell 10x25 Range Finder
    Seben DKA 2
    Casio Exillim Fc100 Slow Motion
    6 Lt 300 Bar Scuba tüp

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen scuba7715 ().

• Bu hafta sonu icin bi plan yapilsa iyi olur aslinda

• Slm hobidaşlar...

AT44 WX 10 LW
    EVANİX AR6 BSA SWF 8-32X44
    AT44 PA 5.5
    stoger sup combo 4.5

• Değerli hemşehrilerim... daha doğrusu ortaaaaaammm!!!! ^^ Kör Ahmet ve gaşşık havaları eşliğinde keyifli bir gün geçirirsiniz inşallah.

Konyalıya yakışır bir buluşma olsun. İstanbul'dan sevgi ve saygılarla

Mehmet

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Saol Mehmet kardeş.
    tam 9 gün olmuş kimseden çıt yok,
    hayırlısı bakalım

AT44 WX 10 LW
    EVANİX AR6 BSA SWF 8-32X44
    AT44 PA 5.5
    stoger sup combo 4.5

• Ramazan ayının uyuşukluğunu atamamışlardır daha.... :) Yakında dökülürler foruma

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.