webley patriotmu Stoeger X20 Synthetic Combo mu ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Stoeger X20 Synthetic Combo ile hatsan webley patriot arasında kaldım hatsan güclü fakat isabetsiz forumu biraz araştırdım patriotun ölcümlerinde hızı 240 m/s çıkıyo fakat fabrika ölçümleri 300 m/s bu durumda stoegerin hızı mantık olarak daha düşük oluyo ama ağır pellet ile ölçülmüştür diyo hangisini alacam kafam iyice karıştı siz olsanız ne yaparsınız ?

• bi hiz rakamlari sizi aldatmasin, ki ben zamaninda aldandim. fabrika verileri her zaman ucmustur
    yaylilarda kontrol edilemeyen, isabeti oranini azaltan bir hiz ve guc soz konusudur
    kendi dusunceme gore soylediginiz markalar birer gecis tufegidir
    illaki yayli derseniz daha ust sekmen markalara bakabilirsiniz

• Daystet Airwolf
    • Hawke 8-32*56
    • :wel:co:m
  • Benim gibi 1 . nesil patriot bulabilmeniz bir mucizedir. bulamıcaksınız muhtamelen.
    bu yüzden x20 sizi çok mutlu edicek alın ve kullanın....

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• maximum verebileceğim fiyat 500 tl daha üst seviyedeki tüfeklere bakmıyorum cünkü 680 liraya bi pcp alırım yaylıyla başlayıp zamanla pcp ye geçmek istiyorum peki stroeger in tahribatı bi patriot kadar iyimidir. not 1. nesil patriot aramıyorum peki siz hiç stroegerle patriotu kıyasladınızmı ne gibi farkları var biraz saçma bi soru gibi oldu ama napiyim bişi bilmiyorum ki mazur görün g;$i

• patriot en güçlü yaylı türkiyedeki araştırmalara göre...

x 20 nini gücü patriottan % 30 daha aşağı.

2 tane x20 kullandım .Al ve zevkle kullan...

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• peki 75-100 mt için nasıl bi dürbün önerirsiz benimde stroeger a içim ısındı çünkü biraz araştırınca patriotun dürbün ayarının falan bozulduğunu duydum dampa ayakla falan uğraşmak istemiyorum cevaplarınız için çok teşekkürler

• sanirim o mesafelerde uzerindeki orjinal durbun isi goturur

• Daystet Airwolf
    • Hawke 8-32*56
    • :wel:co:m
  • nitro pistonlu yaylılardan biraz bahsedebilirmisiniz ? peki gamo whisper-bull nasıl ?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen emre123 ().

• Bu linke tıklayıp bakın özelliklerine markalara ,mesela gamo nitro piston buldunuz adını kopyalayın türkiyede varmı yokmu vs fiyatlarına bakın böylelikle size en uygun tüfeğide nitro sekmesinden bulursunuz.100 lerce tüfek var birisinde 365 ms yazıyor diye a bu iyidir mantıgından uzak durun bence.Ben de 3 yaylı kullandım .Fazla birşey beklemeyin .Ucuz şeylerden uzak durun fabrika verileri sizi yanıltır.Çünkü fabrikanın değerleri en hafif pelletlerle oluyor.

İşin içine girdiniz çıkamıyorsunuz biliyorum.Benim dostane tavsiyem.

Yerli Hatsan dan şaşmayın
    Yabancı isterseniz sizin fiyatınıza göre alınabilecek markalar Stoeger ve gamo 3 markada kendini dünyada kanıtlamış başka maceraya gerek yok alın kullanın saygılar.

http://www.airgundepot.com/rem…iston-air-rifle-sale.html

Gamo wisper ,Bull gibi tüfekleri ben standında inceledim kalitesi çok iyi tüfekler.Çıkış hızlarıda iyidir.4.5 kalibre alın hız istiyorsanız.Ben şimdi bir yaylı almak istesem alacağım ilk tüfek yüne orta fiyatı ve çıkış hızı itibariyle bu tüfek olur.

[Resim Engellendi: http://j1305.hizliresim.com/19/7/mup11.jpg]

Bu tüfek de yok yok.Sas sistemi ceketli namlu ,darbe emici sistem vs sayesinde dürbünde üzerinde durur .
    Gamo Whisper-Bull

• ben aslında hıza şu yönden bakıyorum nekadar hızlı o kadar tahribat gücü fazla o yüzden hızlı tüfek arıyorum :)

• Tahribat hızla nasıl orantılıysa attığın pellet ilede orantılıdır .Sen bence bu forumu iyice bir oku ,anla ,sonra tüfek al sonra üzülen sen olursan.

Bir çok konu mevcut incele hızın öneminin olmadığını zamanla anlarsın.Bu kadar tavsiyeden sonrada gidip başka birşey alıyorsan artık sonuçlarınada katlanırsın ^^
    Hız ve güç istiyorsan bu paraya o malesef yok 800 1200 vericeksin hw ,daina ,crosman alacaksın kullanacaksın.

• ilk başlarda hatsan düşünüyordum ama ufak bi araştırmadan sonra vazgeçtim üstünde dürbün tutmuyormuş isabetsizmiş birtek yetkili servis konusunda olumlu şeyler duydum peki gamo,stroeger yedek parça vb. sorunlar yaşarmıyım ?

• Hız güç ve tahribat için Hatsan mod 125 sniper alabilirsin . ama teperken dövülmüş gibi olcaksın ...

Patriot alırsan mod 125 ten daha güçlü ama seni dövmeyen bir tepme ile daha fazla tahribat ve güç bulacaksın.

x20 tahribat ve güç tüfeği değildir...........

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• mod 125 i düşünmüştüm fakat biraz araştırdıktan sonra tüfekten soğudum üstünde dürbün tutmuyormuş ve dampa ayakla dahi 150-200 atıştan sonra dürbünün ayarı bozuluyormuş peki siz patriot ta böyle bir sorun yaşadınızmı ?