1000 yard antilop avı !!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • o adamın ogluda onun gibi. Uzun mesafe atışları gerçektir. Tüfeğini yardımcısı taşıyor o sadece yatarak atışını yapıyor. Fake demek abeste iştigal eder.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• o hayvancağız 100 metre ilerde veya 100 metre geride olsa tek atışla zor vurur.Son dotta mesafede hazır, otlananlardan 1000 yarda mesafeye gireni indir.Ayrıca ben bu sitede o adamın teçhizatıyla çok daha iyi işler çıkartacak kişiler olduğuna inanıyorum

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Çok daha iyi işler derken? Adam tek atışta anında öldürüyor hayvanı. Daha iyisi atış yapmadan indirmek olur herhalde.
    Mildot hesaplaması zor değil. standart mildotta 1000yardada her iki dot arası 1yarda eder. hedef boyunu 1000'le çarpıp kapladığı mildot mesafesine bölünce hedefin uzaklığı bulunur. kullanılan mühimmatın uçuş yolu da biliniyorsa -ki 100yardaya atış yapan bir atıcı muhakkak biliyordur- hedef uzaklığında mühimmatın ne kadar düşme yapacağı bulunur ve ona göre ya elevation ayarlanır, ya da mildotla nişan alınır. videoda atıcının kullandığı artıkıl da standart mildot değil. dotlar arası mesafe değişiklik gösteriyor. Kesinlikle hesaplı kitaplı atışlar yapıyorlar.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Bak sen bile iki dakikada süper hesap yaptın.Bide o teçhizat olsa elinde kimbilir neler yaparsın

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®