serkan_esk adlı kullanıcının mesajları

Sayın impo yeni tüfeğiniz hem görünüş olarak çok şık hemde bir tüfekten istenilebilecek çoğu şeyi barındıyor.Tüfeğinizi kazasız belasız zevkle kullanın, ayrıca havalıtüfek camiasına airarms gibi bir tüfeği kazandırdığın için sanada teşekkürler mustafa abi.İmkanım olsa bir tane de ben almak isterdim ama önümüzdeki bir kaç yıl bu mümkün görünmüyor.

Yazım konuyla bağdaştırılmasın lütfen sadece eblemisin cümlesi tuhafıma gittiğinden yazıyorum;

Benim anlamadığım şey "çamur atmaya gücü herkesin yetmiyor" lafının ne demek olduğu.
    Nasıl yani, ben şimdi çıkıp FX'in şurası şöyle, burasında bu hata var diyemeyecek miyim? Kim kimden korkacak da susacak?

Bence FX'in şurası şöyle burası böyle dersin eğer şurasında şu burasında bu varsa bunun adı eleştiri olur ki bunu herkes söyleyebilir. Ama olmayan bişeyi varmış gibi gösteremezsin yani "çamur atamazsın" o yüzden cümlende de dediğin gibi gerçekten "çamur atmaya gücü herkesin yetmiyor" cümlesini anlamamışsın sanırım

Ha, FX silahların bir hatasını bulamadığından gücü yetmiyor diyorsan orasını bilemem.

Her kul yapısında olduğu gibi FX tede hatalar mevcut eblemis o yüzden hata bulamadığından gücü yetmiyor diye kimse bişey diyemez sanırım

Düşünüyorumki ufuk bey aceleyle kafasındaki düşünceleri yanlış anlaşılmaya müsait bir şekilde hızlıca yazıverdi ve bu tatsız konu meydana geldi.Keşke bu açıklamayı o mesajında yazsaydı.Zira bende o yazıyı okduğumda şok olmuştum.İnşallah kırgınlıklar sona erer, kimseyi kırmayı istemeyiz.Hepimiz abi kardeşiz ve dahada önemlisi burda ortak bir hobiyi paylaşıyoruz.Ortada ticaret yok menfaat yok para yok pul yok.Anlayış gösteren herkese teşekkürler.

Teşekkür ederim tüfekten atıştan herşeyden önemli sizler gibi kişilerin dostluğu

Ya tamda herşeyi hazırlamışken oraya telefon buraya telefon nasıl karşılayalım ankara teamı ve gelecekleri arabalarla konvoymu yapalım offff offff :cursing: Serkan abi bişiler üret bu buluşma kaçmaz gerçeklerştirelim :(

O kadar organizasyon yapan sabahın köründe kalkıp git gel 500 km yolu göze alan ANKARA TEAMden kendi adıma ÖZÜR DİLERİM.Eğer gelmek isterlerse hepsini ağırlayabildiğim kadar ağırlamak isterim.Gelmek istemezlersede burada sana ve bana düşen görev bir gün mekanlarında ANKARA TEAMe ziyarete gitmektir.Şahsi düşüncemdir...

cmblc yazdı:

Haydaaa... E biz daha da gelmeyiz artık... X( Tabii milleti bilmem de, ben kendi adıma konuşayım...

Sevgiler,

Ben olsam bende gelmem.Bugünden hazırlıklara başlamıştım.İzin işini halledip dalış klübüne gitmeyi düşünüyordum yarın scubalar için.Çok güzel bir kaynaşma ve dostluk buluşması daha başlamadan bitmek üzere.Çok üzüldüğümü belirtmek isterim

Mustafa abi scuba olduğunu sanmıyorum.Bende pompa var ama : ))) pompalar dururuz :))) cumartesi bu iş için izin almaya çalışacağım.Siz bütün buluşmaları cumartesi yapıyorsunuz fakat ben cumartesileri çalışıyorum.Bi aksilik çıkarsa işyerindekileri asla affetmem heralde.Ben orda olucam nasip kısmet olursa

Bu arada poligonun sahibi ufuk beyin irtibat numaraları kendisi google earthden koordinat çıkarır buraya sanırım

Ufuk GENCER

Hayalet Atış Poligonu

Tel: 0 537 276 26 40

Kadir bey hava sıcaklığı farkını eski ölçümle yeni ölçüm arasında kıyaslıyorlar 5 ila 30 cm arasındaki mesafeden değil.yani eylüldeki 25 dereceyle kasım ayındaki 10-15 derece arasında

merhaba, 7+1 otomatik tüfeği tam doldurup elimi tetikten çekmeden peşpeşe ateş ediyorum yerimden kıpırdamıyorum, 17+1 tabancayı peşpeşe sıkıyorum sinek dokunmuş gibi oluyorum, mod 125le 1 el ateş ediyorum kamyon çarpmışa dönüyorum!!!!

Şaka yapıyosun sanırım

Tolga gelmek sorun değilde iki üç tane kocaman tüfekle gelmek sorun zaten : ))) poligonda scuba veya kompresör varmı??Eğer yoksa boşuna pcp getirmiyeyim pompayla uğraşamam orda

Yarın Eskişehir teamın buluşmasını sabırsızlıkla bekliyorum :) Sanırım fazla katılım yok ama inşallah ilerde daha büyük buluşmalar olacak :) :)

Yarın buluşma saat kaçta olacak???Eğer aracım olursa büyük ihtimalle bende gelicem