Açık çorbacı arayalım buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abi zorla beykoza getirticen beni dünde çorba çorba dedin sarımsak kokuttun burnumuza rüyama girdi sabah sabah gittim işkembe içtim,şimdi çıkıp işkembeci aratma banada : )

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• trafik polislerine sorun onlar yerlerini çok iyi bilirler ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Abi zorla beykoza getirticen beni dünde çorba çorba dedin sarımsak kokuttun burnumuza rüyama girdi sabah sabah gittim işkembe içtim,şimdi çıkıp işkembeci aratma banada : )

;şrofls;. Aslında gecenin bu saatinde arkadaşlar gelmek isteyipte gelemezler.. Ben acaba yanıma bulurmuyum yandaş diye bakıyorum ama nafile çıkmayacak sanırım.. Serkan inşallah birgün bu taraflara gelirsin ve bende seni beykoza tuzlama yemeye götürebilirim..

Saygılar...

• Yahu ben saate bakmamışım... u½%; Bu saatte açık birkaç yüz tane çorbacı vardır olmasına da, ben çıkarım ama daha da eve giremem :wacko::S Hatunla tanıştın, anlamışsındır ne dediğimi :D

Yarın PS'a gurupman çalışmaya gidelim ama... Sabah 1100'de araım seni, 1130'da orada buluşuruz...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• trafik polislerine sorun onlar yerlerini çok iyi bilirler ;şrofls;.

Aslında haklısın bea hemşerim.. Hemşerim diyorum çünki aslen Denizliliyim.. Bir ayağımız halen orada ( Amcalar , halalar ) Artık denizliye geldiğimde de sen bana ısmarlarsın..

Yahu ben saate bakmamışım... u½%; Bu saatte açık birkaç yüz tane çorbacı vardır olmasına da, ben çıkarım ama daha da eve giremem :wacko::S Hatunla tanıştın, anlamışsındır ne dediğimi :D

Yarın PS'a gurupman çalışmaya gidelim ama... Sabah 1100'de araım seni, 1130'da orada buluşuruz...

Sevgiler,

Cem yaktın beni.... Bilmiyormusun benim obez olduğumu.. ben dayanamam sabah 11 re kadar acımdan ölürüm yahu...

Allahtan evde bunları buldum.. 15 dakika idare ederler beni...

[Resim Engellendi: http://s12.directupload.net/images/090927/ai3r553z.jpg]

• çorba çorba dediniz gittim 1 kg işkembe aldım eve tuzlama yapam bi oh miss gibi:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• çorba çorba dediniz gittim 1 kg işkembe aldım eve tuzlama yapam bi oh miss gibi:D

Hadi afiyet olsun... Çağırırsan geliriz :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ankara Team 'a sağlam adam aranıyorr!! Katılmak isteyenlerin tam teşekküllü devlet hastanesinden, tam teşekkülü bir raporla müracaat etmeleri rica olunur. Bizimkilerin alayının kafa kırık ;şrofls;. bakıyorumda hepimiz aynı modeliz ;lol;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• dün değil ondan önceki gece ben yaptım o çorbacı işini :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Official Post

Benim 1 er porsiyonluk tuzlamalarım dipfrizde bekliyordu, gece yarısı bende ısıtıp bol limon, pul biber, sirkeleyip götürdüm

• Zaten yerimde duramıyordum ayaklandırdın abi beni :D işkembe çorbası içiyim bi gidiyimde ;şrofls;.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Her zaman demişimdir(havalisilah kom daki mesajlarımda bilhassa )bu havali silah camiası ehli-keyf tir,ağzının tadını bilenlerdir.Airarmsın hatlarını izlerken beyinde oluşan duyumlar güzel bir işkembe çorbasının verdiği hissiyatla paralellik arzeder.

• Her zaman demişimdir(havalisilah kom daki mesajlarımda bilhassa )bu havali silah camiası ehli-keyf tir,ağzının tadını bilenlerdir.Airarmsın hatlarını izlerken beyinde oluşan duyumlar güzel bir işkembe çorbasının verdiği hissiyatla paralellik arzeder.

;tese;kkur;tese;kkur;tese;kkur

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Benim 1 er porsiyonluk tuzlamalarım dipfrizde bekliyordu, gece yarısı bende ısıtıp bol limon, pul biber, sirkeleyip götürdüm

Ooh, afiyet olsun... :D

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Ankara Team 'a sağlam adam aranıyorr!! Katılmak isteyenlerin tam teşekküllü devlet hastanesinden, tam teşekkülü bir raporla müracaat etmeleri rica olunur. Bizimkilerin alayının kafa kırık ;şrofls;. bakıyorumda hepimiz aynı modeliz ;lol;

hahahahhahahahahhaha... çok yaşa...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Akşam akşam coşturdunuz beni, bende şimdi hamsi tava yaptım yemeğe oturuyorum. 8o
    Birde yanında bir demlik çay. :thumbup:
    Hadi buyrun arkadaşlar. ;grin;

• Akşam akşam coşturdunuz beni, bende şimdi hamsi tava yaptım yemeğe oturuyorum. 8o
    Birde yanında bir demlik çay. :thumbup:
    Hadi buyrun arkadaşlar. ;grin;

Selçuk adres nasıldı senin?

;lol;;lol;;lol;;lol;;lol;

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Official Post

Tekirdağ :wel:co:m