Mod 125 piston ucu ağırlığı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba, 7+1 otomatik tüfeği tam doldurup elimi tetikten çekmeden peşpeşe ateş ediyorum yerimden kıpırdamıyorum, 17+1 tabancayı peşpeşe sıkıyorum sinek dokunmuş gibi oluyorum, mod 125le 1 el ateş ediyorum kamyon çarpmışa dönüyorum!!!!
    nedir bu tepme neyin nesidir diye forumda gezerken "piston ağırlığını söktüğüm" ifadesine rastladım. bahsedilen işi nasıl yapabilceğimi anlatırsanız yada tepmeyi azaltacak bilinen başka yöntem varsa paylaşırsanız sevinirim...

MOD 125 + 3x9x32 + RED DOT + LASER SIGHT +;tuftabV#

• Sökülen yay tutucu parça. Bunun için tüfeği komple dağıtmak gerekirki tecrübesiz biri için zor iş. Hem toplamak içinde iki kişi lazım. Birde artan parça olursa tekrar dağıtmak ve toplarken tecrübe kazanmış arkadaşı tekrar çağırmak lazım.

• piston içindeki yay tutucuyu çıkartırsanız tepme azalır.fakat silahın gücü düşer.
    gücü düşüpte öyle aman aman güçsüzleşmez. tabi yinede mod 125 ile hedefi vurabilirseniz 100 metreye kadar etkili olur.

aşağıdaki linkte mod125 in detaylı incelemesi var.yay tutucu ağırlığı pistonun içinde yayın ucunda bulunur.

kolay gelsin.

Hatsan mod 125 detaylı incelemesi "Avcıhoca"

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• merhaba, 7+1 otomatik tüfeği tam doldurup elimi tetikten çekmeden peşpeşe ateş ediyorum yerimden kıpırdamıyorum, 17+1 tabancayı peşpeşe sıkıyorum sinek dokunmuş gibi oluyorum, mod 125le 1 el ateş ediyorum kamyon çarpmışa dönüyorum!!!!

Şaka yapıyosun sanırım

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

nedir bu tepme neyin nesidir diye forumda gezerken "piston ağırlığını söktüğüm" ifadesine rastladım. bahsedilen işi nasıl yapabilceğimi anlatırsanız yada tepmeyi azaltacak bilinen başka yöntem varsa paylaşırsanız sevinirim...

Bu tepme işi ateşlilere oranla biraz fazla abartılı olmuş. :!:
    Sonuçta mod 125 bende kullanıyorum ve dediğiniz gibi değil,isterseniz şu tepmeyi birkez daha düşünün,belki azalır. ;şrofls;.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Bu tepme işi ateşlilere oranla biraz fazla abartılı olmuş. :!:
    Sonuçta mod 125 bende kullanıyorum ve dediğiniz gibi değil,isterseniz şu tepmeyi birkez daha düşünün,belki azalır. ;şrofls;.

Tamam hak veriyorum birazcık abartmış olabilirim, bunu okurken yüzünüzde ufak bir tebessüm olması için yazdım. Yalnız tepme konusunda hakketen abartı benim tüfek. burada hatırlatmadan geçmeyim tüfeğim yeni 300 pelet ya sıktım ya sıkmadım... şimdi diyeceksiniz ki e tüfeğin yeni biraz bekle açılır felan bu benim 2. mod 125 im ilk tüfekle abartısız 6000 atış yaptım aynıydı bilginize...

• ;şrofls;. Birincisinden çektiyseniz ikincisini neden aldınız ?açıkçası bu foruma tüfeği aldıktan sonra bakmak aklıma geldi, neden 2. yi aldım çünkü bu güçte bu paraya başka tüfek bulamadım hepsinden ziyade benim amacım yüzlerce metre mesafedeki hedefleri vurmak değil tamamen eğlence amaçlı ve yeni modelin eskisine göre çok daha iyi olduğunu söylediler bende inandım açıkçası...

• sizi yıldıran tüfeğinizin kundağının içi boş oluşu,o darbeyi yanağınızda hisseddiğinizden kamyon çarpmışa dönmüş tabiri kullanmışsınız,tüfeğiniz halen dizel etkisi yapmakda,bu durumun geçmesi için bol bol atış yapmalısınız yay ömrünü yarılamış olmalı,

yay çekicini sök onsuz montele atış yap farkı görürsün,bir daha kamyon çarpmaz ;şrofls;. bu arada yay çekicinin aynısın dan tornacıya teflon olanın dan yaptır,gerisin geriye montele,bunu niçin yaptıracağım dersen yay ın daha sağlıklı uzun ömürlü olur,bir nevi o parça yayı dengeliyor yay ın yamulmasını önlüyor,az bir miktar gücü düşsede seni tatminkar eder,daha isabetli atışlar yaparsın,sarsıntı şiddetli çarpma azaldığı için,

• Arkadaşım atış yaparken videoya alıp sonra defalarca izlemiştim. Tüfek öne doğru tepiyordu.

• Arkadaşlar yanlışım varsa düzeltin ama bana göre peletin hedefte sapma yapmasının asıl nedeni tüfeğin tepmesinden çok,tetiğin ağır oluşu ve tetiği çekme esnasındada kaynağımızın bozulmasıdır.
    Yoksa tepmeyle alakalı olsa ateşli silahlarda hiçbir hedef vurulmazdı.
    Eğer mod 125 in tetik ağırlığını yapabilen biri çıkarsa bu dedikleriminde haklılığı ortaya çıkar.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Haksız bir durum yok. Tetik isabette çok önemli bir etken.

• Yoksa tepmeyle alakalı olsa ateşli silahlarda hiçbir hedef vurulmazdı.

yaylılarda tepme pellet namludan henüz çıkmadan gerçekleşiyor.ateşlilerde ise mermi namludan çıktıktan sonra.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• O yüzden mi hala mod 125 grubu bekliyoruz senden Deniz :D

• yav deniz senin şu mod125 i bana bir gönderiversene ;şrofls;. ben ona bir canlı video grupmanı çekeyim senin ilana ekleriz ;şrofls;.

• O yüzden mi hala mod 125 grubu bekliyoruz senden Deniz :D

abi dün yapacaktım u½%; .ama şimdi dürbünü sök,mod125e tak,sıfırlama yap.on saat iş.bir de dürbünü elimize almayalım.dampa yok çünkü.

yav deniz senin şu mod125 i bana bir gönderiversene ;şrofls;. ben ona bir canlı video grupmanı çekeyim senin ilana ekleriz ;şrofls;.

olabilir.bi düşüneyim bakalım.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380