Vatan Computer şikayet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba bugün öğlen saat 3 civarı vatan bilgisayara gidip bilgisayarıma bellek (ram) aldım. eve geldim denedim çalışmadı yine tekrar saat 6 gibi yeniden vatan bilgisayara gittim (ben beşiktaşta oturuyorum gittiğim topkapı şubesiydi) değişim yaptılar eve geldim tekrar çalışmadı.şimdi çoğu kişi diyebilir ki senin bilgisayarın bozuk hayır alakası bile yok bende 4 gb ram vardı onun eşini aldım zaten toplam 8 gb yapıcaktım olmadı.benim ram çalışıyor o ram çalışmıyor başka bilgisayarda deniyoruz benim ram çalışıyor yine aldığım ram çalışmıyor sizce bilgisayar bozuk olsa 2 tanesi mi bozuktur yoksa ram mi bozuktur. kafanızı karıştırmadan şunuda söyliyim değişim yapan adama diyorum ki bana 1333 mhz olanını ver bana veriyor 1600 mhz olanı ya diyorum bu olmaz bana 1333 mhz olması lazım dedim oda bana sen merak etme bu da 1333 mhz dir takarsın çalışır dedi artık tahminim ram'in uyumsuzluğu gibi geliyor yanlışım varsa düzeltin ama 2 tane ram nasıl bozuk olsun benimle ilgilenen adam bana sürekli yanlış veriyor artık oraya gitmekten sıkıldım ve devamlı yol parası veriyorum diyeceğim şu ki para iadesi istesem verirler mi daha ürünü kullanamadan servise veririz diyorlar daha kullanmadığım malı neden servise vericem bana yardımcı olursanız sevinirim kafam çok karışık artık...

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

TOKYO MARİU Desert Eagle SİLVER

Tokyo Marui Sig Sauer P226 Rail GBB

ARES WALTHER WA2000 Sniper

• Official Post

dostum anakart marka modelini biliyor musun.
    bilmiyorsan gpuz programnı indir oradan bak. internetten araştırabilrsin.
    oradaki görevlinin dedigi gibi 1333 mhz ramlar 1600le de çalışır.
    ama farklı modelde ve DDR si farklı ramların olmamasına dikkat etmemiştir.
    sorun sende yada o ramlarda değil. çakışan yada uyumsuz ram verilmesinden dir.

• biliyorum ona göre aldım zaten benim anakartta 1600 çalışmıyor gözüküyor sadece 1333 mhz en yükseğinde çalışıyor 4+4 destekliyor anakartım bende o yüzden bir tane daha aldım bendekinin markası KINGSTON aldığımında KINGSTON zaten aynı modelini aldım ama adam beni dinlemiyor

ben para iadesi istiyicem sizce verirler mi kredi kartı ile almıştım.

aldığım ram ve bende olan ram in aynısı

http://www.vatanbilgisayar.com…ctdetails.aspx?I_ID=65726

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• ürünün kutusunu açtım ama sanki vermiyicekler gibi geliyor ama daha ürünü kullanamadım orada bunlar olayı büyütürseler yani parayı vermiyoruz derseler ne diyim sizce

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• Official Post

ürünün kutusunu açtım ama sanki vermiyicekler gibi geliyor ama daha ürünü kullanamadım orada bunlar olayı büyütürseler yani parayı vermiyoruz derseler ne diyim sizce

sen onlara geri iade etmek istedigini söyle sıkıntı cıkarsa vakit kaybetmeden tüketici haklarına git oraya derdini anlat
    onlar çözecektir.

• yardımınız için teşekkürler para iadesi için uğraşıcam ama hediye çeki de veriyorlarmış ondan korkuyorum şuanda umarım uğraştırmadan verirler

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• Official Post

yardımınız için teşekkürler para iadesi için uğraşıcam ama hediye çeki de veriyorlarmış ondan korkuyorum şuanda umarım uğraştırmadan verirler

aldıgımız her ürünü 7 gün içerisinde iade etme hakkımız var.
    bu yüzden sorun olmaz. iade edebilrsiniz. sıkıntı cıkarsa dedgim gibi götürün verin
    birde ram kaç tl

• 80 tl ramin fiyati sitesin girdim vatanin ürunun kutusu acilmissa iadesi yoktur diyor benim kafama en cok bu takiliyor

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• Yardımlarınız icin tesekkurler

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• Maalesef Vatan ve Teknosa gibi elektromarketlerin işgüzar elemanları oluyor ve sayıca az oldukları için bazen başından savmak için hareket ettiklerini düşünüyorum..

Ram olayına gelince arkadaşımızın bahsettiği gibi 1333 ve 1600 mhz ile çalışabilir fakat sen anakartının modelini chipsetini falan yazarsan buradan sana teknik konuda yardımcı olabiliriz.Aldığın ram ddr2 mi ddr3 müdür ayrıca gözden kaçırdığın husus bizlere işletim sistemini yazmaman olmuş zira 32 bit işletim sistemleri 4 gb ram'dan sonrasını görmez yani stabil çalışmaz ama 8 gb ram kullanacam diyorsan işletim sistemin 64 bit olmalı.Aldığın ram'i eskisinin slotuna takıp denedinmi?Başka bilgisayarda denerken mevcut ram'i çıkarıp mı denediniz yoksa yanındaki slota takıpmı denediniz?

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Anakartla uyumsuz olabilir, önce tüm teknik ayrıntıları bilmek lazım. O sattı da açılmadı yanlış bir ifade olur, önce açılmamasının kesin nedenini bilmek lazım sonra adamların bu problemin çözümüne yaklaşımını görmek lazım... Ayrıca statik elektrik ramlara zarar veriyor diye biliyorum, dikkat ederseniz poşetin içinde satılır, küçük poşetle teslim edilir... Değiştirdiklerini ifade etmişsiniz, bu da sorunun çözümüne iyi niyetle yaklaşım gibi gözüküyor...

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• Anakartım ddr3 isletim sistemi 64 bit ilk basta benimkisi ile ikisini denedim daha sonra tek olarak aldigim rami denedim yeniden olmuyor artik bende iade istiyorum yeter

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• Vatan computer a bugün gittim rami bana veren kisiyle konustum bana o kadar bir tavır yaptı ki devamlı ters konustu paranızı iade alamazsınız sadece degisim olur dedi ve ben sinirle musteri hizmetlerine gittim orada olayı anlattim bilgisayariniz bozuktur dedi o zaman sonra ürünü denemeyi dusundu ki deneyelim o zaman dedi iceriye denemeye gitti 10 dakika sonra geldiginde bana dedigi şey ürünümüz bozukmuş dedi güler misiniz sinirlenirmisiniz neyse o zaman para iadesini verelim dediler ve aldım demek istedigim bir daha kesinlikle vatan computerdan alısveris yapmam yapmak isteyenlerde bir kere daha dusunsunler derim

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK