At44 Long namlu ceketi(shroud) çalışmam

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evde temizlik yapılırken bir süpürge gördüm plastik borudan yapılmış bir sapı vardı çok basit birşeydi fakat ufak göz attıktan sonra tam namluya cuk oturduğunu gördüm rengi beyazdı elimde de karbon kaplama vardı biraz da can sıkıntısı olunca başladım ufak çaplı bir operasyona,yaklaşık 30dklık operasyondan sonra oluşan durum;
    ürünün susturma fonksiyonu yok tabi ki sadece görsellik amacıyla yaptım. :thumbup:

• Hayret bu paylaşım gözden kaçmış olmalı ki , hiç yorum almamış..

ellerinize sağlık .. :thumbup:

• Aynen Ferhat abi. 1,5 sene olmuş. Çok güzel bir görüntü yapmış arkadaşımız.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Bu işler hep zor olacak diye birşey yok heralde 30dk da neler yapılabiliyor :D

Hatsanin büyük emeklerle(!) çıkardığı QEler kadar olmuş :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• çok güzel olmuş özellikle edgun marka bir pcp de gördüğüm cekete çok benzemiş renk olarak görünüş olarak :D başarılı !