Steyr Hunting 5 Türkiye De

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Namluya sürmeden pelleti atarken acaba aradan hava kaçağı oluyor mudur. Ayrıca isabetw olumsuz bir etkisi olur mu diye düşündüm. Ayrıca belki daha uzun bir şarjör ile 10 lu atış da yapabilir gibime geldi. Mekanizmayı görmedim tabi.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bir nevi öyle. Pellet probu yok. Ateş edince pellet direk şarjörden atılıyor. Steyr gibi bir firma çaresini bulmuştur eminim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Namluya sürmeden pelleti atarken acaba aradan hava kaçağı oluyor mudur. Ayrıca isabetw olumsuz bir etkisi olur mu diye düşündüm. Ayrıca belki daha uzun bir şarjör ile 10 lu atış da yapabilir gibime geldi. Mekanizmayı görmedim tabi.

Hava kaçagı var tetigi düşürdügünüz an şarjör ün solundan havayı hissediyorsun ama isabet sorunu yok 15m ve 20m lerde deneye bildim ses oldukça fazla isabet sorununu çözmek için tahminen 40fps lik hava basıncı kullanıp 30fps güç elde edilmiş gibime geliyor tamamen benim tahminim selamlar

• youtube daki bütün videolarını izledim , bu tüfek gerçekten süper ben de bir tane edinmek istiyorum fakat türkiyede fiyatları çok yüksek 8-9 bin tl civarında. size ne kadara mal oldu. biz de edinebilir miyiz? güle güle kullanın

SELAMUN ALEYKÜM

• youtube daki bütün videolarını izledim , bu tüfek gerçekten süper ben de bir tane edinmek istiyorum fakat türkiyede fiyatları çok yüksek 8-9 bin tl civarında. size ne kadara mal oldu. biz de edinebilir miyiz? güle güle kullanın

2 sene önce 5.500 tl civarı ben aldım sezgin bey,in silahını..

mükemmel bir silah,

1-Zoraki HP 01 Ultra 4,5 -"Hawke 3-9x40 MAP Sport Hd''
    2-Kalibrgun Cricet 5,5 - "6-25x56 Vector Optics FFP"

3-Steyr Hunting 5 (5,5) "Hawke 4017 SR PRO-8-32x56"