Benjamin Trail NP XL 1100

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar tekrar merhaba bir arkadaşım sagolsun gümrük konusunda yardımcı olacak yabancı bir siteden bu tüfeği almak istiyorum piyasaya göre 500 tl gibi bir mebla daha ucuza gelecek nasıldır önerirmisiniz özellikle köye gittiğimde fareler dedemleri canından bezdiriyo bu konuda bana yardımcı olurmu ? haşere ile mücadelede sanırım selbest havalı tüfek ;) birde nitro pistonlu yazıyo bu nedir nasıl kullanılır ?

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• arkadaşlar sanırım kimse kullanmadı bu makineyi peki max 500tl gibi bir rakama hangi tüfeği önerirsiniz bana bu siteden alıcam
    http://www.airgundepot.com/

not: yaylı birinci sırada

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• ne olursa olsun yurtdisindan tufek gelmesi problemli olacaktir bence o isi unutun , bir problem olsa muhatap bulamazsiniz, 500 tl civari butcede zararli kontrolunde kullanilacak havali sessiz olmalidir, benim tavsiyem 4,5 mm x20 sup. 5.5 mm alicaksan gamo black fusion hem cok sessiz hemde guclu ben kullaniyorum cok memnunum