Hatsan Mod99 10 Metre Grupmanım Ve Poligon

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba yazın başlangıçlarında atış kursuna yazıldım ve daha önce varlığından haberimin olmadığı bir poligonda atış yapıyoruz :) . Yaşadığım yerde poligon olabilme ihtimalini hiç düşünmezdim çünkü burada bu tür işlerle ilgilenen çok az insan var. Neyse fazla uzatmadan, 10 metre 3 atış grupman yapıyorduk, ben de kullandığımız tüfeklerin gezi aşırı büyük diye kendi tüfeğimle grupman yaptım. Üstteki delikten 2 pellet geçti. Tüfek yukarı atıyor diye hedefin dikeysel olarak hizasına, kağıdın başlangıç çizgisine nişan alarak atış yaptım.

Tüfek: Hatsan Mod99 5.5MM

Pellet: ''Örnek'' Marka Pellet

Mesafe: 10 metre

Rüzgar: Sıfır

Atış Sayısı: 3

Buyrun;

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Torun Magnum 5.5 MM

Hatsan Mod 99 5.5 MM

Gamo P-23

Hatsan AT44 W-10 Long LW