Dan Wesson ama hangisi ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar;
    dan wesson almaya karar verdim fakat 6' mi 8' mi karar veremedim.ikisi arasında isabetlilik farkı olurmu? kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum... ciddi bir fark yoksa 6' almak isterim gümüş renginden dolayı çünkü 8' e göre dışındaki kaplama boya aşınmamasından...

teşekkürler...

HATSAN BT 65 SB LW 5.5 mm
    Dan Wesson 6' 4.5mm Bbs Revolver

• valla ben 6 inclik modelini kullandım harika bi silah dış görünüşü de şahane duruyor fakat gerçekten büyük bir silah 8 inci ne kadar olur merak ediyorum doğrusu :) ben parlak sevdiğim için 6 inc modelini aldım aralarında pek de bi fark olacağını düşünmüyorum

Stoeger x20 Suppresor Combo .22 Cal & Tasko 6x24-40
    GSG 92 Blowback
    Tanfoglio Witness 1911 Blowback
    ASG Dan Wesson 6 inc Silver
    Stoeger Atac Suppresor .22 Cal
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• benimde gönlüm 6 ' den yana ama isabeti etkilerse 8' de olabilir... yorumunuz için teşekkürler...

• kesinlikle 6" bence süper bi silah hem gücü hemde görünümü bakımından çok hoşuma gidiyor

• bence 8 inch e hiç bulaşma,o kadar büyükki tüfekten hiçbir farkı yok,ikinci atıştan sonra kolun ağrımaya başlar.ben şu an 6 inch olanını kullanıyorum o bile bazen gereksiz büyükmüş gibi hissettiriyor.

co2:colt 1911 goverment.
    dan wesson 6 inch
    tanfoglio witnes 1911 blow back

HW45 (.22 cal)
    SUMATRA 500(6.35 cal)

HAWKE ECLIPSE 30 SF

• cevap yazan tüm hobidaşlara ilgisinden dolayı teşşekür ederim... 6' bence de makul olan bir namlu uzunluğu...