Birbirine İki Zıt Tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yaklasık 7 8 aydr kullandıgımız mod 125 th 5.5 mm ıle bugun gelen x20 sup modelının gercekten bırbırıne zıt oldukları atıs yapınca anladım ;) ama bana gre efsaneler (mod 125 ) unutulmaz.tahrıbatının ne kadar oldugunu bılıyorsunuz ;)

isabette dedıklerı kadar ıyı bır tufek olan x20 sup modelıne gercekten katılıyorum. grupmanlar yapıldıkca paylasım yapmaya calısacagım.

hız olarak 4.5 mm uzerındekı fps ye ınanmıyorum o kadar yok denılebılır. zevkle atıs yapılacak bır tufek oldugu ıcn aldım gercektende öyle ;)

#profileContent

hatsan mod 125 th sas quarto 5.5 mm hatsan mod 90 5.5 mm

Stoeger x20 suppressor .177 cal

• hayırlı olsun güle güle kullanın :)

1. Nesil Webley Patriot .22 (SATILIK)

• iki ayrı zevk için iki ayrı tüfek bence bu teknik olanaklar dahilinde doğru olanı yapmışsınız

Bende de isabet için eşsiz benzersiz bir 4.5 olan gamo CF X royal ve tahribat için diana mod 460 magnum.
    tahribat için sumatra 500 6.35 ve şimdilerde isabet için en doğru pcp nin hangisi olduğunu düşünüyorum bir ihtimal regülor takılmış bir at 44 aklımdan geçiyor bu konuda ustaların yadıklarını takip ediyorum.

size hayırlı olsun isabetli ve zevkli atışlar dilerim

• tesekkur ederım . gercekten bıraz sessiz hafıf ve ısabetlı olması atıs yaparken zevkı tattırıyor . tahrıbat olarak yok denılebılır . mod 125 ımden de vazgecemıorum :D şişeye degmesı tuzla buz etmesı ıcın yeterlıdır onun zevkı cok ayrı :D

• resım atmayı bı beceremedım yaw :D

• resım atmayı bı beceremedım yaw :D

avan dampa ayaksız kullanma gücsüz mücsüz deme patlar birgün dürbün :D

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• dampa ayak zatende resımde farkettım mod 125 de takılı degıldı durbun sus olsun dıe koyım dedım durbunu ters koymuşum :)

• o dürbünü mod 125 kim taktı inşallah sen tamamışssındır.
    benım kardesım bunu yapamaz :DDDD

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• Arkadaşım X20 hayırlı olsun yalnız Mod 125 in fotosu efsane olur forumda :thumbup:

Diana Mod 52 - Yatagun Dampa - Diana 4-16 AO