Stoeger ATAC Suppressor Geliyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Aksu ava bilgileri girişmiş haber ver seceneği bulunmakta pyramydair sitesinde ise 30 ağustosta stokta olucak 259$ satısa sunulcak bilgisi var sizce türkiyede ne kadar olur ve stokta olur ? ilk defa yaylı bi tüfek beni heyecanlandırdı :D 8o ;lol;

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Supressorun tactical versiyonu yakışıklı tüfek ama donanım hala aynı fiyat 500 den aşşağı imkansız olmaz sanırım.Crosmann şunları getirsede az oynasak aletle.

[Resim Engellendi: http://k1308.hizliresim.com/1d/r/ru43x.jpg]

gas ram mı donanım nasıl halen aynı oluyor yaylı değil ?

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• Aksu ava bilgileri girişmiş haber ver seceneği bulunmakta pyramydair sitesinde ise 30 ağustosta stokta olucak 259$ satısa sunulcak bilgisi var sizce türkiyede ne kadar olur ve stokta olur ? ilk defa yaylı bi tüfek beni heyecanlandırdı :D 8o ;lol;

600 lira civarında olur tahminen.

• eger 600 lira ve üstü olsun şahsen tutulmaz gibime geliyor.
    Çünki zaten stoeger suppresorun gücü ve tahribatı belli bu gelennde bundan çokta fazla iyi olacagını sanmıyorum.

Giderim 650 liraya gamo hunter combo alırım yanında 3x9x40WR dürbün ve tek parca ayaktta var.
    Şimdi stoegerin yanndada dürbün veriliyo dicek stoegerciler ama stoeger dürbünümü yaylıda dayanır gamomu ?
    Uzun lafın kısası benim düşünceler bu.

Saygılar....

Gecenin Öfkesi

Çünki zaten stoeger suppresorun gücü ve tahribatı belli bu gelennde bundan çokta fazla iyi olacagını sanmıyorum.

Giderim 650 liraya gamo hunter combo alırım yanında 3x9x40WR dürbün ve tek parca ayaktta var.
    Şimdi stoegerin yanndada dürbün veriliyo dicek stoegerciler ama stoeger dürbünümü yaylıda dayanır gamomu ?

Saygılar....

katılıyorum ben kişisel olarak yaylı alıcaksa tahribata fazla bakmam ona karsı tepmesi cok rahatsız edici oluyor mod 125 te bunu acı bi şekilde tattım evet gamo hunter dx alınır ama tek parça ayakta kurmaraz dürbünü onu söyliyim dampa sartır

• Arkadaşlar, distribitör firmayla az önce görüştüm, söyledikleri 2013 Eylül ayının 3.haftası gibi Türkiye'ye gelecekmiş..

Muhtemelen 10. Ayda satışına başlarız..

Saygılar.

• Bende merakla bekliyorum fiyatı fazla şişirmezlerle alabilirim :)

1. Nesil Webley Patriot .22 (SATILIK)

Saygılar....

x20 tahribat tüfeği değil zaten ayrı bir kategoride değerlendirmek gerekir. Abartı bir fiyat olmazsa gelir gelmez alacağım, yabancı forumlardan edindiğim bilgilere göre piston çarpma sesi daha az ve tetik sistemi daha düzgünleştirilmiş.

Eğer gerçekten eksikleri giderebildilerse atış açısından hw97 kalitesine yükselmiştir. Deneyip görmeden kesin yorum yapamayız tabi.

• Ya şimdi stoeger suppresor var. bir yaylı için yeterince sessiz bi tüfek. ve bence fiyatıda aşırı şişirilmiş bi tüfek.420 Tl bi fiyatla satılıor

yeni modelde stoeger atac suppresor ve bence fazla bi değişiklik yapıldıgını sanmıyorum. Kundak hariç :)
    şimdi bide berretta markasınn arkasndan fazla bi fiyat politikası uyguluyacaklar. benım tahminime göre en az 600 Tl gibi bi fiyatla girer. ve buda ölü dogmasına sebep olur. o paraya ikince el 0 ayarında hw'ler bulunabilir. tabi ikinci el takıntısı olan arkadaslar böyle bi secenek değerledirmiceklerdir. ve görüntüsünden etkilenip alan olucaktır.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• Yurtdışı fiyatı 259 usd görünüyor. 600 TL den aşağı olmaz gibi geliyor bana da ama denemek isterim. farklı bir hava katmışlar tüfeğe.. :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Tetikte iyileştirme yapıp yapmadıkları belirsizmiş fakat GTX II tetik mekanizmasına 1e1 uyumlu şekilde yapmışlar. Tetik getirtip hassas bir tetiğe sahip olma şansımız var yeni modelde.

• Yurtdışı fiyatı 259 usd görünüyor. 600 TL den aşağı olmaz gibi geliyor bana da ama denemek isterim. farklı bir hava katmışlar tüfeğe.. :thumbup:

şimdi kundagı değişik oldugu için albenisi yüksek görünüyor. ;grin;
    ama bence suppresor gibi buda parasını hak etmiyen bi fiyattan giricektir.

baksana yurt dısında bile 500tl ve ülkemizde %18 vergiyide ekleyince 590 TL yapıyor ee buna bide silahcı amcamız kendince fark koyucak alın size 650 TL :thumbup:
    ee yannda ne verilcek 2 adet ayak 3x9x32 stoeger dürbün+tüfek kılııc+1pk saçma

Gecenin Öfkesi

• Aksu avdaki çeviri yerine hiç uğraşmayıp direk ingilizcesini yazsalar daha çok şey anlardım :D

1. Nesil Webley Patriot .22 (SATILIK)

• Aksu avdaki çeviri yerine hiç uğraşmayıp direk ingilizcesini yazsalar daha çok şey anlardım :D

+1 google çeviri yerine direk yazsalar :D