Sansar Bela Oldu. ACİL

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • şimdi hem isabetli hemde tahribatı yüksek bi pellet lazım. Menzili 25-30 metre arası olsun. Bi kere atıs yaptıktan snra ikinci bi hakkım olmayabilir. Bu yüzdn benzili kısa tahribatı yüksek isabetli bi pellet.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• şimdi hem isabetli hemde tahribatı yüksek bi pellet lazım. Menzili 25-30 metre arası olsun. Bi kere atıs yaptıktan snra ikinci bi hakkım olmayabilir. Bu yüzdn benzili kısa tahribatı yüksek isabetli bi pellet.

Saygılar...

adres ver tüfeğimi alıp gelim :D

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• Cok tesekkürler :) mod 125 zaten bu dediğim özellikleri tasıyor. Cok işimize yarıyacaktır :)
    acaba mod 95te bu dediğim özllikteki pellet ile basarılı bi aış yaparmı.
    Gamodan baska pellet tavsiyesi yk mu ?

Saytılar..

Gecenin Öfkesi

• ts-10 işini görür

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

• tesekkürler. Bu gece toknosman abinin dediği kıyma taktiğini uyguliycem. Eger olmazsa baska caremiz kalmıyor. Yarın pellet alıp bitircem.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• merakla sonucu bekliyorum .. :)

:thumbup:

Hatsan Flash 101 5,5 mm,

yine yeniden

• durumu yarın sabah erkenden paylaşırım :)

Saygılar...

gelincik baheneysiyle benjamin rogue .357 sipariş et :D ;lol; ;lol; kolay gelsin... ;şrofls;.

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• pellet fark etmez.. 10-15metrede hepsi öldürür.. doğru yerden vurmak mesele... ama vurmak yerine kümese 15dakika zaman ayırıp gedikleri kapatsanı daha kolay ve daha insani bir çözüm olur.. ayrıca haftaya bir başka canlının dadanmayacağı belli mi.. hepsini vurmaya mı çalışacaksınız.. nacizane tavsiyem; kümesi tamir edin. saygılar...

Air Arms S510 Xtra FAC SL-RH Sporter 5.5 mm

• merakla sonucu bekliyorum .. :)

:thumbup:

bende bekliyorum bakalım nasıl olacak =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• ya kıymayı koydum bekliyoruz :) umarım beni silaha sarılmaya mecbur etmez :) kümeside max. Güvenlikçli yptık. Umarım girmeden kıymayı yerde dayımında duasını alırım :)

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• İşte korktugumuz basımıza geldi.
    Kıymayı yememiş. Saat gece 2 gibi tavukların bagırtısına uyandık. Kıymayı yemediği gibi kümesin altından çukur kazmaya calısmış. Bagırdık falan zor kaçırttık. Ya bu beladan kurtulmamız zalım.
    Şimdi işini bitirecek pellet lazım.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• Mert merhaba, 15-20 mt den elindeki 95 rahatlıkla o sansarı öldürür fakat işin sıkıntılı tarafı onu beklemek ama rüzgar kokunu ona taşırsa hayatta gelmez sende beklediğinde kalırsın (ya da dün gece olduğu gibi tavukların sesine apar topar kalkar sadece bağırmakla yetinirsin.) Osman abinin metodu dikkatli uygularsan mutlaka başarılı olursun. Dikkat edeceğin husus insan kokusu , onu bırakmamaya çalış. Bizim tüfekler tek saçma attığı için hareketli hedefte başarı şansı az olur. Kolay gelsin...

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• GECE pusuya yat,

rüzgarı ters al ki kokun sansara gelmesin ve ses yapma.

tek atışla işini bitir. hayırlısı olsun.

Hatsan Flash 101 5,5 mm,

yine yeniden

• bunun için hayvanın eski girdiği deliği eskisi gibi açık bırakması gerekir ki nereden greceği ve nerede pusu kuracağı, dolayısıyla hayvanı hangi açıdan vuracağı garanti gibi olsun. hem pusu hem tuzak yani.

• dostum adresı ver tufegımı alım gelım ya :D

• dostum adresı ver tufegımı alım gelım ya :D

+111111111 ;şrofls;.

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• şuan skandallardayım :) kasabaya gittim pellet alıcaktım. Bide ne görim. Adam bana ince mehmet var dedi. Nasıl ya dedim. Valla abi burda herkes bunu alıyo. Gamoyu özel siparişle getiriyoruz oda carsamba günü servis gelyio demez mi. :( kan beynime sıçradı. Ya skandal yasıyorum su an. Eger pellet bulamazsan teknosman abinin kıyma taktiğini bu gece ve salı geceside denicez. Kafayı yiyecem adam incemehmet var diyo. Skandal ya.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi