Gümrükten havalı tüfeğini almak? Bunlar numune abi:D

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu çok mu zor sizce vergi mi ödemek gerekiyor? "Numune" adı altında hali hazırda 1-5 adet arasında ürünleri yurtdışı fiyatından getirebilir misin? Getirip satabilirsin bunlara vergi ödedik atıyorum bu tüfek yurt dışında 1500 dolar=3000 lira (siz bunları 5 adet farklı modellerde farklı kişi adlarına toplamda 25-30 adet alsanız 2800-2900 tlye alabilirseniz) Ben bu tüfeği 3000e aldım %20 vergi verdim evraklarla uğraştım gibi şeyler diyip 4000 liralara satabilir misiniz? Burası Türkiye bu biraz şanş biraz tanıdık biraz dalavere olabilir mi?

Buna nerden mi kapıldım biraz duyma birazda araştırma

http://www.teknoseyir.com/3459…kte-takilmamanin-yollari/

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Bu çok mu zor sizce vergi mi ödemek gerekiyor? "Numune" adı altında hali hazırda 1-5 adet arasında ürünleri yurtdışı fiyatından getirebilir misin? Getirip satabilirsin bunlara vergi ödedik atıyorum bu tüfek yurt dışında 1500 dolar=3000 lira (siz bunları 5 adet farklı modellerde farklı kişi adlarına toplamda 25-30 adet alsanız 2800-2900 tlye alabilirseniz) Ben bu tüfeği 3000e aldım %20 vergi verdim evraklarla uğraştım gibi şeyler diyip 4000 liralara satabilir misiniz? Burası Türkiye bu biraz şanş biraz tanıdık biraz dalavere olabilir mi?

Buna nerden mi kapıldım biraz duyma birazda araştırma

http://www.teknoseyir.com/3459…kte-takilmamanin-yollari/

bu ülkede bi ölüme cağre yok onun dısı herşeyi tanıdık dost most derken hallderiz yeterki yapmak isteyelim

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Avrupada akrabalarım var Türkiyeye arabyla geliyorlar gümrükte kontrol ediliyor ama ihtimali düşük şöyle söyleyeyim pîyangonun sana çıkma ihtimali gibî kontrol ihtimalide düşük tabi yazın gelirsen kışın genellikle kontrol olur

Demek istediğim akraban varsa alacak malzeme felan varsa akrabana ver onlar getirsin

Bizzat ben yapıyorum :thumbup::thumbup: