12 Nisan Ankara Team Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • aman üstadlar acemi ve bekar arkadaşınız olarak sizin bize örnek olmanız lazım evlenince izin mi almak gerekiyo yoksa piyasada asarım keserim diyenler yalan mı söylüyo? ;kihhik,

SABIR BOYUN EĞMEK DEĞİLDİR SABIR MÜCADELEDİR...
    ZENGİNLİK MAL ÇOKLUĞU DEĞİL GÖNÜL TOKLUĞUDUR...
    ;d;

• Yazın Pazar güneş doğuşu buluşmaları yapıyoruz, evli ve çocuklu olunca pazar günü caz yapıyorlar o yüzden pazarları bizim için biraz zor oluyor. Ayrıca çocuk olunca biraz da onlara zaman ayırmak gerekiyor bekarlar daha anlayamazlar.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• bişey daha ben hafta sonu büyük ihtimal hastanede olacam ama eğer olurda kaçabilirsem buluşmaya gelmek istiyorum nerde buluşuyosunuz nereye gidiyosunuz ?

;d;

• Mühye köyünde Paintsign a gidiyoruz.

http://www.paintsign.com/tst/d….asp?l=TR&Cnt=contact

Ulaşım bilgileri sitede mevcut. Drebced seni de bekleriz :) Benim emektar CFX i de görmüş oluruz :thumbup:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• üstad inan bende gelmeyi çook istiyorum gelmeye çalışacam geç kalırsam telefondan arar rahatsız ederim

;d;

• "ATICILIK" lisansı izin için yetmez. İçişleri Bakanlığından onay lazım. ;şrofls;.

1-2 kere alırsında, sonra silahları satıp jübileni yapmak zorunda kalırsın ;rofl.;

Pazar izni dediysek sabah 05:00 - 09:00 arası demek istedim :whistling:

• "iki analı sütten , iki karılı bitten geberir " bi çocuğa bakamıyosun ,ver ben emziricem sen emziremedin derken çocuk sütten boğulur gider ,diyer zavallı git o paklasın ben yıkamam git o yıkasın derken pislikten bakımsızlıktan gider zavallı ;rofl.;;lol;#hims
    pazar izini heleki iki hanımı olanlar için tam kabus tur her halde #hims;kihhik,;lol;
    keyifli atışlar

• "iki analı sütten , iki karılı bitten geberir "

+100000 :D;d;:thumbup:

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• bugün buluşmada mantarlarla oynadık :);şrofls;. kimse utancından yazamadı herhalde x;.z
    Serdar'ın getirdiği kayıntıyı götürdük, sağol Serdar :thumbup:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• C.tesi buluşması yie çok keyifli geçti... Güneş bol bol yüzümü yakmış. Hafiften yanık acıları başladı. Demekki şapka şart... Ayrıca beslenme sponsorumuz Serdar a çok teşekkür ederim. Yine bizi aç bırakmadı sağolsun... Ayrıca mantar ları patlatmakta çok keyifli oluyormuş ;box;x

ankarateam.png[color=#0000ff]

• havalar ısındıkça buluşmalarda daha güzel ve eğlenceli bir hal alıyor , bu haftaki buluşmada çok güzeldi , drezin (Taner) arkadaşımızla tanıştım kendi imalatı olan dampa ayakları gördük, forumumuzda böyle girişimci insanları görmek çok güzel. Kendisini tebrik ediyorum.

Mantarlara atış yaptık birçoğu patlamasada en azından vurduk ;kihhik, öyle değilmi yani , sonra şişelerde var tabi , bende 4.5 cfx imin 50 m den rakı şişesi kırabidiğini öğrendim koltuklarım kabardı ;rofl.; ama malese bu buluşmada foto çekmeyi unuttum kendimi atışa azla kaptırdım heralde kusura bakmayın .. u½%;

Bu arada pasta böreğin lafımı olur havalar iyice düzelsin mangal sefaları başlayacak daha , Skyplume aşçılık için gönüllü zaten bize sadece pişirilenleri yemek düşecek ;lol;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• serdar kardeş teşekkür ederim. sizinle tanışmaktan dolayı çok memnun oldum sanırım jay skyplume ve trou6le kaldı tanışmadığım :)

webley patriot 5.5

• serdar kardeş teşekkür ederim. sizinle tanışmaktan dolayı çok memnun oldum sanırım jay skyplume ve trou6le kaldı tanışmadığım :)

Çok istediğim halde gelemedim,bir başka buluşmaya tanışırız,inşallah...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Bende klinik ve okul olayı ve yeni başlayan kurstan dolayı hafta sonları kıpırdayamıyorum. Bir hafta sonu hepsine rest çekip geleceğim inşallah. Tanışırız elbet :)

• Arkadaşlar gelemedik buluşmalara istanbul a gittik salı günü döndük eee tabiki .22 yanımızdaydı.Marmara ereğlisinde biraz kara şişe biraz da beyaz şişe indirdik... Olmadı aldık Baretta süperpozeyi ....neyse flimler resimler yükleriz..:)

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• resimler

[Resim Engellendi: http://img214.imageshack.us/img214/9223/140420081531er7.th.jpg] [Resim Engellendi: http://img214.imageshack.us/img214/3363/140420081533tf9.th.jpg] [Resim Engellendi: http://img214.imageshack.us/img214/5709/140420081534bs5.th.jpg] [Resim Engellendi: http://img214.imageshack.us/img214/1773/140420081536or7.th.jpg]

SİYAH ŞİŞE :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

ankarateam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen skyplume ().

• ne güzel yermiş orası, deniz yeşillik.

yalnız fotoğrafı büyütüp bakmama rağmen siyah şişeyi göremedim ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ne güzel yermiş orası, deniz yeşillik.

yalnız fotoğrafı büyütüp bakmama rağmen siyah şişeyi göremedim ;şrofls;.

siyah şişe youtube da emre bey yıldızdan indiriyor.Kısa metraj calışma telefonun şarjı bitti:(

ankarateam.png