GAMO Extreme CO2 Havalı Tüfek Yorumlarınız

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yaylı tüfekden sonra CO2 li veya PCP almak istiyorum. Bende yaylı olarak Hatsan Optima 4.5 mm var. Pnömatik olanlar benim için baya bir zahmetli olacağı için CO2 ler üzerinde yoğunlaştım. 88 gr tüplü Gamo Extreme 4.5 i kullanan var mı? Hız ve isabet açısından yaylı tufegimden daha iyi midir? Tşkler yardımlarınız içinGAMO Extreme CO2 Havalı Tüfek
    GAMO Extreme CO2 Havalı Tüfek

• Hocam tanışalım kısmında kendinizi tanıtırsanız mutlaka birileri size yardımcı olacaktır. Atış istikrarı açısından co2 leri tavsiye etmem. yaylı tüfekten sonra ucuz bir pcp ile devam etmenizi öneririm.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Önerileriniz için tşkler. Tanısalim kısmına da kemdimi tanıtacak kısaca bir yazı da yazdım. Tşkler

• Yeni bir başlık açmak istemedim.Bu ürün hakkında pek bir bilgi bulamadım.Ürünü ülkemizde kullanan arkadaşlardan yorum almayı çok isterim.

AA S410 XTRA.22 ;tufey#
    CROSSMAN 2100
    ZORAKİ HP-01 ;tese;kkur

• tam olarak bilgi sahibi olmasam da bende yeni alacağım bu ürünü çarşamba günü ancak chrono sonuçlarını ve atış resimlerini arkadaş göndermişti bana 700 fps civarında hıza sahip isabeti de 20 metre de 10 kuruş kadar grupmanı var telefondan yazdığım için resim yükleyemiyorum

At-44 Long Lw .22 + Hawke 6-24x50 mil-dot IR
    Drager 6 LT Scuba

• Yaylı tüfekden sonra CO2 li veya PCP almak istiyorum. Bende yaylı olarak Hatsan Optima 4.5 mm var. Pnömatik olanlar benim için baya bir zahmetli olacağı için CO2 ler üzerinde yoğunlaştım. 88 gr tüplü Gamo Extreme 4.5 i kullanan var mı? Hız ve isabet açısından yaylı tufegimden daha iyi midir? Tşkler yardımlarınız içinGAMO Extreme CO2 Havalı Tüfek
    GAMO Extreme CO2 Havalı Tüfek

Selamlar;

Yaylı tüfenkten sonra bence PCP ile devam etmeniz sizi daha memnun edecektir. CO2 kısa zamanda olmasada uzun vadede çifte masraf ile kullanıcıyı bezdirmektedir. Hem pelet hemde tüp masrafınız olacaktır. PCP de ki atış kalitesi ve isabeti Co2 ile yakalamanız bence zor bir ihtimal. Tabi birazda tercih meselesi.
    Saygılar