Rusya da Pest Control

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu videoların devamını izlemiştim. Bunlar pest control değil malesef. İki gencin zevk için yaptıkları atışlar. Zaten arabanın camlarını atıştan sonra kapatmalarından, camların filmli olmasından ve ölen kuşları toplamamalarından da anlaşılıyor. Benim izllediğim devamındaki kısımlarında da yoldan geçen bir çocukla falan konuşuyorlardı.

Zevk için cana kıymak bence yanlış. Yine de herkes kendinden sorumlu tabi...

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Tabi ki dikkat çok önemli fakat bacaların üstü ters rüzgarlara karşı kapalı. Yani şişenin havada bir şekilde asılı kalıp eğilerek oradaki yarıktan içeri girmesi ve kendini oradan aşağı bırakması gerekiyor. ;rofl.; (sanırım imkansız)

[gallery]1196[/gallery] (buradan bacalara bakabilirsiniz)

Engin yalnızca senin için söylememiştim. Genel anlamda böyle atışlar yapanların dikkat etmesi gerekir diye yazmıştım, tam anlatamamışım sanırım. Hassas bir konu sonuçta. "No-offence" ;)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• videoları göremiyorum...

FX T12 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    Airforce Condor 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    HW 97K 4.5 mm
    Zoraki HP01 (SOLAK KABZA :love:g;$i )

• Official Post

videoları göremiyorum...

Başlattan çalıştır a tıkla. sonra açılan pencereye bunu yazın C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts daha sonra BİRLİKTE AÇ çıkıcak oradan notepad'i seçip açın ve

127.0.0.1 localhost satırını bulun ve altına şunları kopyalayın

Kod
    208.117.236.70 youtube.com
    208.117.236.70 www.youtube.com

sonra da kaydet ve kapatın