Rusya da Pest Control

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• önceLikLe payLaSım için tesekkürler

bu adamların kullandıgı tüfekler hiç güsel değil buunlara tüfek denilmezki demirin içini sıkstırılmış hava üsüne de dürbün tüfek dediğğin ele avuca gelcek dimi

• Emeğe saygı

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• emo.gif

paylaşım için teşekkürler. Rusyada yaşasaydım bunun üçüncüsünü ben çekerdim

hatta dvd yapardım

• Rusya kadar kargası bol yer görmedim hem de ne kargalar... Kediyi falan rahat kapıp görürürler

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Benim evin yakınında bolca var, tavuk kadar varlar. Arada soğukta aç kalmasınlar diye besliyorum elemanları :) Sonra hemen saksağanlar geliyor. Çevrede çok bina var o yüzden yemlerken çok rahat edemiyorum. Arabamın camlarında siyah film çekili, etraftakilere çaktırmadan yemlemeye çalışıyorum. Takdir edersiniz ki biraz ürkekler, heralde plakayı bellemişler çoğu zaman ben gelince kaçışıyorlar. Ama olsun ben yemlemeyi seviyorum.

+;tuftabV# emo.gif;avci;

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Bugün ben de ayrı bir manyaklık yaşadım. Kırdığım 2 gri şişeyi(guguuuk guk) yemeye gelen kara şişelerden yaklaşık 8-10 tanesini de kırdıktan sonra ortalık cehenneme döndü. Tüm bu olanları gören ''vapurdan simit kapanlar'' kara şişeler ile kavgaya tutuşup galip geldiler. Neredeyse küçük bir çocuk kadar olan 3 tane daha ''vapurdan simit kapan'' şişe kırdım. Ardından şişe kırdığım balkonu tespit edince yaklaşık 20 bireyden oluşan sürü bana saldırdı #hims
    Hani şikayetçiydim ya '' bizim buralarda kara şişe yok'' diye,
    Meğer işin sırrı ortaya kırık şişe bıraktıktan sonra kırık şişeyi yemeye gelenleri de kırarak onları da kırarak yeni sürü gelmesini sağlamakmış... ;kihhik,

Not: Simitçi şişeler sadece kafa kısmına pellet yediğinde düşüyor. 50 metrede 25 ykr luk grup yapan tüfeğim için pek de zor hedef değiller.,

Düşünün o çatıda en fazla birkaç tane simitçi şişe gören bireyin bu sürüyü görünce etrafa saçtığı sevinci ;dance;;dance;;dance;

[gallery]1196[/gallery]

• şişeler yüzünden çatıdaki oluklar tıkanırsa kapınıza "ay başında aidat kapanlar" toplanabilir.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Ben yerde ve arka planı güvenli şişelere atıyorum. Ne de olsa pcp bunlar mazallah bir kaza meydana gelebilir. Size de tavsiyem arkası altı üstü güvenli olmayan hedeflere atış yapmayınız.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• hatta sektiği yeri bile hesap etmek gerekiyor.
    ama kargalara yazık...bir anlık zevk için candan etmek.yense neyse . ama yenmiyor.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• hatta sektiği yeri bile hesap etmek gerekiyor.
    ama kargalara yazık...bir anlık zevk için candan etmek.yense neyse . ama yenmiyor.

ama yenenlerin yavrularını ve yumurtalarını yiyorlar?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben yerde ve arka planı güvenli şişelere atıyorum. Ne de olsa pcp bunlar mazallah bir kaza meydana gelebilir. Size de tavsiyem arkası altı üstü güvenli olmayan hedeflere atış yapmayınız.

Haklısınız neredeyse her pellet şişeyi delip geçiyor.Hollow point ve match pelletler hariç, onlarla atış yapmaya ben bile iğreniyorum iğrenç bir görüntü oluyor ;rofl.;^^ (mesafe 54-90 mere)
    Genellikle baca önündeki şişeleri kırıyorum. Şişe kırıldıktan sonra arkada bacaya çarpan pelletin izleri bile rahatça seçiliyor.

• Dikkat et de bacadan aşağıya düşmesinler. 2. bir doğalgaz faciası yaşanmasın.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Baca kömür bacası üstü de ters rüzgara karşı kapalı. Ayrıca bizim buralarda gözlemlediğim doğal gaz kullanan her dairenin kendi bacası var ve doğalgaz kullananlar da pek fazla değil. Sayaçlar mekanik ve ayda en fazla 220 ytl civarı fatura ödediğimizi gördüm ^^ (belki bizde de bir Melih abi eksik 8o )

• hemen gönderelim bi tane

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• (belki bizde de bir Melih abi eksik 8o )

istersen İzmir'de imza toplayın, size gönderelim ;şrofls;. adam iliğimizi kuruttu :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Baca kömür bacası üstü de ters rüzgara karşı kapalı. Ayrıca bizim buralarda gözlemlediğim doğal gaz kullanan her dairenin kendi bacası var ve doğalgaz kullananlar da pek fazla değil. Sayaçlar mekanik ve ayda en fazla 220 ytl civarı fatura ödediğimizi gördüm ^^ (belki bizde de bir Melih abi eksik 8o )

Engincim Ankara'da hava gece -17 derece , ben günde 20metreküp gaz yakıyorum.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Kömür bacası olması bir şey değiştirmez her türlü baca tıkandığında atık gazları ev içine basar ve zehirlenme tehlikesi yaratır. Bu konu aslında baca üstlerinde şişe vuranlar için dikkat edilmesi gereken bir konu. İki kuruşluk zevk için faciaya sebep olma riski de var.

Her evin camında balkonunda kendi bacası olması hermetik kombili evlere mahsustur. Özellikle doğalgaz dönüşümü sonradan yapılmış, bacaları doğalgaz ve havagazına uygun olmayan yapılarda görülür.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Tabi ki dikkat çok önemli fakat bacaların üstü ters rüzgarlara karşı kapalı. Yani şişenin havada bir şekilde asılı kalıp eğilerek oradaki yarıktan içeri girmesi ve kendini oradan aşağı bırakması gerekiyor. ;rofl.; (sanırım imkansız)

[gallery]1196[/gallery] (buradan bacalara bakabilirsiniz)