Hatsan mod 99 kurulmuyor yardım !!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar tüfeğimle memlekette atış yaparken bir tanıdığım(keşke vermeseydim)tüfekle ateş etmek istedi bende verdim daha sonra tüfeği aldı kurdu ve içine bir mermi koydu daha sonra eliyle namluyu düzeltmek yerine tetiğe basıp düzeltti (ama düzeltirken çıkan sesi ilk defa duydum) daha sonra silah bozuldu yani bidaha tüfeği kuramadım kurmaya çalıştığımda kurulmuyor kendiliğinden namluyu atıyor ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim ^^^^^^^^
    Tüfeğim Hatsan mod 99

• hatsan a yolla yay kırılmıs...

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Geçmiş olsun, büyük bir ihtimal tüfeğin yayı kırıldı ve kırılan parça yüzünden tüfek kurulmuyor.Servise göndermen gerekicek tüfeği.Geçen benim tüfeği de arkadaşa verdim atış yapsın diye .Namluyu tam kapatmadan atış yaptı.Bir de diyor ki gez niye aşağıda duruyor.Bir şey diyecektim ama neyse dedim içimden Allah'tan yay a bişey olmadı.Böyle insan var yani ne kadar tarif etsen de ,göstersen de dikkatsiz davranabiliyorlar...

Diana Mod 52 - Yatagun Dampa - Diana 4-16 AO

• o zaman hatsana yollamaktan başka çare yok teşekkürler

• Geçmiş olsun, büyük bir ihtimal tüfeğin yayı kırıldı ve kırılan parça yüzünden tüfek kurulmuyor.Servise göndermen gerekicek tüfeği.Geçen benim tüfeği de arkadaşa verdim atış yapsın diye .Namluyu tam kapatmadan atış yaptı.Bir de diyor ki gez niye aşağıda duruyor.Bir şey diyecektim ama neyse dedim içimden Allah'tan yay a bişey olmadı.Böyle insan var yani ne kadar tarif etsen de ,göstersen de dikkatsiz davranabiliyorlar...

+11111111