Ben de Patriot'çu oldum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pazar gün patrıotumu söküp yağladım inanın içinde hiç yağ yok deseniz olacak ve çapaklı kısımlarını eye ile düzeltip yesil gresle yağadım silah g3 gibi oldu ilk atıs caaaaaatt yanımdakiler bile korktu duman felan ama 4-5 atıslar daha sakin ve sanki scma kendi kayıyormus gibi sakin be sessiz gitti kesinlikle yağlanması gerektigini düşünüyorum tek dikkat edecek sey emniyetteki ve tetikteki dili ters takmayın ben gibi 3 kere sökersiniz ;d;

• Benim patriotta da aynısı oldu.ilk aldığımda atış yapmaya gittim tüfeğin sesi tuhaf çıkıyordu.sanki yay bir yerle sürtüyor gibi veya yay kırak gibi ses çıkıyordu.daha sonra eve gidince tüfeği sökmeden hem namlu içine hem de yayın olduğu kısımları ince sıvı tüfek yağı ile yağladım.daha sonra atış yapmaya gittim.ilk atışta duman ve ses fazla çıktı.ama daha sonraki atışlarda tüfek kendine geldi .daha sessiz ve daha az sarsıntı yapmaya başladı .üstelik atış isabet oranı da arttı.
    şimdi zaman bulursam tüfeği söküp gresle yağlamayı düşünüyom.av bayilerinde satılan silah gresi alsam nasıl olur.yoksa başka bir gres mi almam gerekiyor.
    görüşlerinizi bekliyorum....

AT44-W 5.5mm(Tekli)+Optima 3*12*44 AOE :D :D :D

• bende söküp yeşil yağ vb. uygulamak istiyorum ama cesaret edemiyorum.

HATSAN mod 99
    Torun magnum K-101 4.5 tasko 4 * 20
    Walter Target standart ahşap Yarı Otomatik 4+1
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12
    Üzümlü Çifte cal.12 ( dede yadigarı )

marmarateam.png

Mücahid Enes YILMAZ BALIKESİR / Merkez