AirArms Prosport Bakımı Hk.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • AirArms Prosport yaylı tüfeğimi yaklaşık 1 yıldır aktif kullanıyorum. Artık kapsamlı bir bakım yaptırmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Daha çok bakım gerektiğini düşündüğüm kısım kurma kolu. Alttan kurma kollu olduğu için kolu kapattığımda bazen tekrar düşme yapıyor. İlk zamanlarda rastladığım bir olay değildi ama zamanla olabilecek bir hata ise bilemiyorum. Yatagun sanırım artık aktif değil. İnternetteki numaralara aradım kimseye ulaşamadım. Siz üstatların tavsiye edebileceği herhangi bir yer var mı? Bilgi verirseniz çok sevinirim. Saygılar...

Air Arms ProSport .22 + Hawke-Varmint 25 SF
    Air Arms S510 Xtra Fac SL-RH Sporter- Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30 Tactical SF(20x Half MD)

"Mal Sahibi Mülk Sahibi, Hani Bunun İlk Sahibi,

Mal da yalan, mülk de yalan, var birazda sen oyalan”. YUNUS EMRE

• Güçte bir düşme yok ise normaldir. Yok güçte düşme de var diyorsanız yayı kırılmış olabilir. Prosport larda çok görülen bir olay bu. Şu linkte birileri çözüm bulmuş.

Prosport kurma kolu düşmesi

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TheNightHawk ().

• Gücünde bir eksilme yok. Sadece ara sıra düşme yapıyor. Verdiğiniz link faydalı oldu teşekkürler.

Air Arms ProSport .22 + Hawke-Varmint 25 SF
    Air Arms S510 Xtra Fac SL-RH Sporter- Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30 Tactical SF(20x Half MD)

"Mal Sahibi Mülk Sahibi, Hani Bunun İlk Sahibi,

Mal da yalan, mülk de yalan, var birazda sen oyalan”. YUNUS EMRE