Hatsan bt 65 lw dolum yerinden hava kaçırıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,
    Pcp den an itibariyle soğumuş bulunmaktayım 1.nedeni hil.al.av dan gelen tüp ve dolum aparatı uyumsuzluğu bunu forumdaki arkadaşlarının tavsiyesi üzerine çözdüm çok şükür fakat şimdide tüfeğe hava basılan yerden hava kaçırıyor toplasan pompayla 3-4 kez dolum yapıldı. Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar Bayram zehir oldu bi kullanamadık tüfeği onca para saydık tüfek pompa tüp vs. Daha atış yapamadık şimdi hop servise mi göndercem??

• Tüpü tamamen boşaltıp tekrar doldurdum, şuan hava kaçırmıyor hava çok soğuk ondan mı oldu bilmiyorum..

• Bazen ufak bir toz vb parça dolum ucunun tam kapanmasını engelleyebiliyor, tekrar dolum yapıldığında çoğunlukla düzeliyor. Birkaç defa benimde başıma geldi...