Çok yakışıklı !!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Konudaki mesajlarımı tekrar gözden geçirirseniz V3li bey veya Halil bey aleyhine ve firma aleyhine bir mesajım olduğunu sanmıyorum kaldı ki olmadığı halde özrümü diledim. Ben aradığımda karşıma çıkan elemanlarla ilgili şikayetimi bildirdim sadece. Körü körüne savunmak yada aynı şekilde fir firmayı yermek doğru değil diye düşünüyorum. Önemli olan objektif olmak. V3li bey'den almıştım ilk tüfeğimi sonra birkaç alışverişim daha oldu ve memnundum. Son alışverişimde bir sıkıntı oldu evet ama firma hakkında ''kaka'' diyen olmadı yada şahıslar hakkında..

Alper abi benden alıntı yaptı sizinle ilgili değildi o mesaj...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Benimle ilgili. Daha önceden bir konu vardı H.lal avla alakalı. Dünde benzer bi konu ben açmıştım oradan cıktı muhabbet. Neyse konu kaymasın. Tüfek yakışıklı..

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• fatih1907 kardeşim açmış olduğun konuya uzun bir mesaj yazarak sana cevap verdim zaten.Ben bu konudaki mesajımı kafaavcısına yazdım.Ama sen kendi üstüne alınmışsın.Firmanın kar ortağı değilim.Yaşadığın mağduriyeti paylaşman tabii ki de güzel bir olay.Biz de yaşadığımız olayları hobidaşlarımızla paylaşıyoruz ki bizim yaptığımız hataları yapmasınlar diye.Bahsettiğiniz firmadan 2,5 senedir düzenli alışveriş yapıyoruz.Kendisini de yakinen tanıma fırsatımız oldu.Gönül ister ki bu şikayetlerini satıcılara değil, firma sahibine ulaştırman.Merak etme senin şikayetin firma sahibine iletildi zaten.Hiçbir konuyu körü körüne savunmayacak kadar donanımlıyım sen hiç merak etme.Yarışmalara katılma şansınız olursa eğer ilerleyen zamanlarda karşılıklı oturup hem seni mağdur eden firma yetkilisiyle görüşürüz hem de tanışmış oluruz.Ondan sonra firmayla değil de benimle ilgili önyargılarınız kırılabilir.
    Bu arada tüfek de çok yakışıklı.Cazibesi yüksek.Saygılarımla.

• büyük ihtimalle büyük tüpten valf ön odacığına giden bir hortum var. hava ön odacığa doluyor. daha sonra bildiğimiz valf sisteminden hava namluya iletiliyor.

• Evanixin yeni modelleri niye gelmiyor?

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• aynen bende soruyorum evanixleri ar6 nin çift tüplüsu cok stabil ve güçlü videolarda modifiyeyede uygun bence

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• ar6'nın çift tüplüsü de mi var?

evet hunting master 2 diye geçiyor

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• forumda okumustumda yazıyı bulamadım özellik acısından
    HUNTING MASTER K550 a benziyor