nişan ayarı yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar hobiye yeni başladım at44 tüfeğimde optima dürbün var 150 barda hatsan peletle tüfek mengeneye bağlıyken kıpırdatmadan 3 atış yapıyorum fakat aralarında 3- 5 cm farklı yerlere isabet ediyo acaba kullandığım peletlerdenmi kaynaklanıyo bu sorun tavsiyelerinizi beklıyorum tesekkurler

• Hayırlı olsun aramıza hoşgeldiniz 5 atışlık bi grupman paylaşırsanız çozüm bulacak arkadaşlar mutlaka olacaktır.

Huğlu koop. 1989 superpoze 12 gauge
    Mke yavuz 16 compact TE05 series 9X19p
    Stoeger x20 suppressor + 4x32 stoeger
    Zoraki hp-01 light 5.5mm + bushnell 3-9x40
    Hammerli firehornet 4.5mm

• merhabalar hobiye yeni başladım at44 tüfeğimde optima dürbün var 150 barda hatsan peletle tüfek mengeneye bağlıyken kıpırdatmadan 3 atış yapıyorum fakat aralarında 3- 5 cm farklı yerlere isabet ediyo acaba kullandığım peletlerdenmi kaynaklanıyo bu sorun tavsiyelerinizi beklıyorum tesekkurler

Kaç metreden atış yapıyorsunuz? Muhtemelen pelletlerdendir.

• 30-35 metreden atıyorum tüfek sabit olmasına ragmen neden farklı yerleri vuruyo acaba en kısa zamanda 5 atışlık hedef kağıdı paylaşacam

• 1- Tüfeğiniz yeni mi? İlk sahibi siz misiniz?
    2. Pelletler hangi marka? Etekleini kontrol ettiniz mi?
    3. Tüfeğinizin namlusu temiz mi?
    4. Pelletin namluya girdiği noktadaki O-ring sağlam mı?
    5. Dürbün sağlam takıldı mı?
    6. PCP için mengeneye gerek yok, destekli atış yetecektir.

5 li grupmanlarinizi bekliyoruz.