brothers team adana hazırlıgı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar on hedef vardı ilk onatışda dokuz vurdum sonrsında çekimsiz atışta onda on bir sonraki vidiyolu çekimdede onda on vuruş oldu toplamda otuz atış yirmi dokuz vuruş oldu arkadaşların hepsine teşekürler

STERY LG 110FT.177
    AA 510 /5.5
    Nikko-Stirling Diamond 10-50x60
    hawke 6+24x56 sr pro
    scuba ikiadet

• arkadaşlar on hedef vardı ilk onatışda dokuz vurdum sonrsında çekimsiz atışta onda on bir sonraki vidiyolu çekimdede onda on vuruş oldu toplamda otuz atış yirmi dokuz vuruş oldu arkadaşların hepsine teşekürler

Adem sen mi vurdun yoksa cricket mı? 8o

• cricket payı var dogrusu daha havalı tüfekle tanışmam önümüzdeki ocak ayında biryıl olacak çok şanlıyımki bu kısa sürede çok iyi insanlarla karşılaştım herkez birşey ögreti uzaktan yakından onların sayesin birşeyler yapmaya çalışıyorum birde son üçaydır FT çalışıyorum önceinde hep uzun mesafe atıyordum cricket alınca artık kısa mesafede devam

STERY LG 110FT.177
    AA 510 /5.5
    hawke 6+24x56 sr pro
    scuba ikiadet

• Bravo basarilar elinize saglik :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Adem takımımız adına bu atışların daha iyilerini ADANA da senden bekliyoruz

• bakalım ilkdefa bukadar ciddi çalışıyorum nasibse olur ilk on bile çok iyiolur önemli olan takım/ takım helinde başaralım bunları

STERY LG 110FT.177
    AA 510 /5.5
    hawke 6+24x56 sr pro
    scuba ikiadet