izmirden yeni bir takim Havali İzmir Takımı "HiT"

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu tarz organızasyonları istemıyerekte olsa uzaktan takıp edıyorum..anlamadıgım bırsey var...ızmırde ayrı baska bır grup daha mı var ???

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• bu tarz organızasyonları istemıyerekte olsa uzaktan takıp edıyorum..anlamadıgım bırsey var...ızmırde ayrı baska bır grup daha mı var ???

Bilmiyorum ben bir kaç arkadaşım ile atışa çıkıyorum , daha bir gruba denk gelemedim .

• evet izmirde 2 takım var 1 ftbrtürk ki siteside var, 2 hit takımı olarak diher forumları ve airguntürk üde araştırırsanız hemen hemen her hafta buluşma yapıldığını göreceksiniz örneğin yarın karagölde ftbrtürk takımının kendi arasında ft yarışması var imkanınız varsa bekleriz

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR

• evet izmirde 2 takım var 1 ftbrtürk ki siteside var, 2 hit takımı olarak diher forumları ve airguntürk üde araştırırsanız hemen hemen her hafta buluşma yapıldığını göreceksiniz örneğin yarın karagölde ftbrtürk takımının kendi arasında ft yarışması var imkanınız varsa bekleriz

:thumbup: :thumbup: :thumbup: iyimiş

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle