Cybergun Tanfoglıo 1911 görsel modifikasyon

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Metehan, vallahi doğru söylüyorsun,hiç farketmedim.
    Fatih, benim takıntım Amerikan filmleri diyebilirim,çocukluğumdan beri 2.dünya savaşı flimlerini bir hayli seyrederdim,Stallonenin Cobra diye bir filmi vardı ordaki 1911 in üzerinde cobra resmi vardı (sanısam 1986 yapımıydı) Fantom,Dokunulmazlar gibi flimlerde başrol silahıydı.Ben o zaman hayran oldum diyebilirim.

Niksan tacto sb ----- ------------5.5--4,5mm

Huğlu Effecto pro---------------------------5.5mm

Diana mod 46 c -----------------------------4,5mm
    Sheridan 342 Multipump(1978-1979 )- 5.0 mm
    Zoraki ultra hp 02 mod aşamasında---- 4.5mm
    Cybergun colt 1911 CO2------------------- 4.5 mm
    Umarex H&K Usp CO2 -------------------- 4.5 mm

ASG cz75 CO2----------------------------4.5mm

• Gerçekten güzel silah ama :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Takipcinizim ne yapicaksaniz aynindan benim gercek 1911 ede istiyorum

AA S510 Sprlt. Xtra FAC 30 grn, 53 ft/lbr .22 bsa swf (8x32x44)
    colt 1911 45 cal.
    marin guard pomp.

• Benim duyduguma göre amerikada 1911 yillarinda bi savas durumu vardi, 9 mm oldurmeyip yarali kacmalarini sagliyordu, buyuzden cozum olarak 45 cal lik bu slahi 1911 yilinda colt isimli eleman uretti,, herhalde savasilan millet kızılderili lerdi oyle hatirliyorum,, baktilarki olumler netlesti yarali sayisi azaldi kacamiyolar verdiler kuskuyu,,,sorasinda thomshon otomatik makineliyi cikardilar 1911 le ayni muhimmati kullanan bi tufek hemde otomatik,,,
    Anlicaniz bende var bi 1911 ama mermi sikinti, bulunmuyor, bulsanda bitecek diye atilmiyor

colt 1911 45 cal.
    marin guard pomp.

• Ama attimida tam atiyor top misali,, guc ve ses isteyen dusunebilir,, 9 mm belki oldurmez surundurur ama bu ???

colt 1911 45 cal.
    marin guard pomp.

• .45acp diye geçen mühimmat değil mi bu ? :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Fatih, bu linke bakarsan bir fikir verebilir
    http://www.gazeteci.tv/colt-19…fsane-tabanca-123647h.htm

• Arkadaşlar bugün Kastamonuyu alt üst ettim ama aradığım parçaları bulamadım.
    [Resim Engellendi: http://imageshack.us/a/img836/3876/l5zd.jpg]
    [Resim Engellendi: http://imageshack.us/a/img585/1686/x436.jpg] bu resimlerdeki parçalar gibi olabilir.
    Çapı 2 cm yi geçmeyecek şekilde olacak şekilde anahtarlık,kolye,küpe, bileklik,rozet gibi olabilir.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• 1911 un ünlü olmasının nedeni .38 ilk relevolerlerin kızılderileri vurup tek atışta öldürmemesiydi ve 1911 yılında ilk yarı otomatik jarjörlü ve de güçlü 45. Acp den bahsediyorum çıktı ve ünlü oldu ayrıca abi makineyi kaça aldın ben burada sordum 425 fiyat çekti birde abi amblemde gelecek olursak bir gümüşcüye git ölçülerini şöle demirden yapıp boyar yada para vermem diyorsan sağlam kalın kastamonu sabunları olur ona kalıbı çıkar plastik boncuklu tabancadan çıkan bile olur onu al cezvede eritip sabuna ılıkken döküp buzlukta dondurduktan sonra sabunu parçalarsın amblem olur Japonya yapıştırırsın harika olur takip

• Abi birde anahtarlıktan sökebilirsin bide silahı bence full silver yap

• Sayın hk usp tabanca aşınınca aklımdan geçen olay tamamen temizlemek ve parlatmak.Geçenlerde bu rozetleri buldum ve dün müsait olunca işledim ve yerleştirdim.Tabancayı elinize alınca Ay yıldız görünsün diye kabzanın biraz altına yerleştirdim.Umarım beğenirsiniz.fikirleriniz bekliyorum,Murat Bey özellikle resimlere bir bakın isterseniz.

[Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/607/9idu.jpg]
    [Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/823/5lw8.jpg]
    [Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/827/hjru.jpg]
    [Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/854/5hcj.jpg]

• Hocam on numara beş yıldız hocam şu kabzeyi yaptırdığınız malzeme kesme tahtası gibi birşey mi birde ürünü kaça aldınız PM atabilirsiniz yada buraya yazabilir misiniz birde sylwester stallone bin bir filmi vardı baya eski orda sig sauer (modelini bilmiyorum )onun kabzesine benzemiş tam fildişi gibi

• Ama attimida tam atiyor top misali,, guc ve ses isteyen dusunebilir,, 9 mm belki oldurmez surundurur ama bu ???

hocam 9mm süründürür yamışsınız haddim deyil ama düzeltmemi yapayım şimdi piyasada çok çeşitte kalibreler var .38, .45 acp .50 ae(action experess), 9.19,7.65, 500 magnum bunlar aklıma gelenler tabi birde 5.7 five seven var ayrı dalga .38 belden çekildimi savunma amaçlı bayağı iş görür ama saldırı için mümkün değil zaten bu yüzden 1911 çıkınca modası geçti .45 acp de savunmada siper ve nizami savaşlara uygun ancak mermi büyük olunca jarjör tek sıra oluyor 7+1 yan sanayi jarjörle 8+1 olur 9.19 larda hem çok tepmeyecek hem mermi kapasitesi iyi olacak mesela 45 likle bir pet şişeyi vurun giriş deliği 2 cm ise çıkış deliği 3,5 cm -4 cm olur 9.19 la attığınızda 1 cm giriş deliği varsa 1,125 -1,30 cm çıkış deliği olur 9.19 daha az teptiği için çok mermi aldığı için saldırıya çok uygundur 7.65 ler ise bu dediğiniz gibi iyi bir yere gelmesse süründürür bu yüzden mütahitler ihale meselerinde hep bunu kullanırlar 50 ae çok büyüktür ayıyı devirir fili süründürür 500 magnumu hiç sormayın afrikaya fil avı için giden amerikalıların fil tüfeklerinin mermisi bittiğinde çıkarırlar bence 2 mt boyunuz 110 dan aşağı külonuz varsa almayın derim çünkü bileğinizi kırması içten bile değil fili her türlü öldürür 20 lt lik damacanaya sıkın ortadan ikiye yarar 13-14 kg lik karpuzu kutu kola gibi patlatır zaten allah korusun insan kafasına sıksanız kafa diyecek bir organ kalmaz 8o allah korusun

• Sayın hk usp pm attım bir bakın isterseniz.

• Bir de yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltsin ,Stallone nin Cobrettiyi canlandırdğı filmdeki tabanca bu idi
    [Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/703/k8ad.jpg]

• hoc[quote='daciabmw','index.php?page=Thread&postID=257192#post257192']Bir de yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltsin ,Stallone nin Cobrettiyi canlandırdğı filmdeki tabanca bu idi
    [Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/703/k8ad.jpg][/quote

hocam doğru tabanca bu ben uzaktan sig sauer p210 ona benzetmişim film cobra hatta psikopat hırsız katillerle uğraşıyo filmde tabancada bu ama bu bir 1911 a1 modeli çünkü kuyruk uzantısından belli çünkü 1911 de üretilmeye başlanan tabancanın kuyruğu daha kısa ama yine sylwester stallone ın filmi '' dur yoksa annem ateş edeceğin son sahnesinde kötü adamın tabancası 1911 altın horoz fildişi kabze orda annenin tuttuğu büyük altı patlar 500 magnum pm e cevap verildi

• Bir de yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltsin ,Stallone nin Cobrettiyi canlandırdğı filmdeki tabanca bu idi
    [Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/703/k8ad.jpg]

olamaz olamaz olamaz bu canilik yapılmaz üzerinde 9mm conversıon unıt yazıyor bu 9 luk bir merdiven altı sanırım vede tetik istinat vidası var yani 1911 i taklit edecez diye içine etmişler beceremiyorsanız yapmayın ya ama filmin ilk sahnedesindeki market sahnesinde top gibi patlıodu film çok çelişkili ama bizimkiler böyle film bile yapamıo

• 1911 un ünlü olmasının nedeni .38 ilk relevolerlerin kızılderileri vurup tek atışta öldürmemesiydi ve 1911 yılında ilk yarı otomatik jarjörlü ve de güçlü 45. Acp den bahsediyorum çıktı ve ünlü oldu ayrıca abi makineyi kaça aldın ben burada sordum 425 fiyat çekti birde abi amblemde gelecek olursak bir gümüşcüye git ölçülerini şöle demirden yapıp boyar yada para vermem diyorsan sağlam kalın kastamonu sabunları olur ona kalıbı çıkar plastik boncuklu tabancadan çıkan bile olur onu al cezvede eritip sabuna ılıkken döküp buzlukta dondurduktan sonra sabunu parçalarsın amblem olur Japonya yapıştırırsın harika olur takip

coltu browning
    üretmişti colt adına

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Sizin yerinizde olsam yaptığınız gibi sadece namluyu metalik yapardım havalı tabancalar hakkında pek bir bilgim yok ama değiştirilebiliyorsa kabzesini kahverengiyle değiştirirdim. Tabancayı ne kadara aldınız bilgilendirirseniz sevinirim.