Havalı Tüfek Almayı Düşünüyorum İlkkez

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar öncelikle.

Öneri üzerine foruma kayıt oldum, biraz yorum, biraz gözlem, biraz da sizlerin tecrübe yardımınızla bir havalı tüfek almayı düşünüyorum. Çok fazla bilgi sahibi değilim öncelikle. Amacım tamamen hobi, memlekete gittiğimde şişe veya hedef isabeti sağlamak. Çok bütçe ayıramayacağım öğrenciyim. 200 liraya kadar isabeti iyi bir tüfek arıyorum. Önerileriniz ne olacaktır?

Beni 1-2 yıl götürecek, bu hobime beni daha bağlayacak yani sevdirecek bir tüfek lazım. İstanbul Avrupa yakasındayım, gidip görüp deneyebileceğim firmalar mevcut mu? İnternetten almamı mı önerirsiniz, yoksa gidip bir bayiden mi?

Yardımcı olacağınızı umuyor, herkese teşekkür ediyorum.

• İnternetten veya bayi den almanızda bir fark olmaz. Forumdaki önerileri göz önünde bulundurup internetten alabilirsiniz. İnternetten almak isterseniz daha fazla seçenek bulabilirsiniz..

Ali ihan okutkan
    Hatsan Mod 99 Limited Edition
    3-12x44 Mildot Optima
    Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm

• Hatsanlara bak, yalnız güç meraklısı olma.
    Bana sorarsan Hatsan striker mod 99 illede güç diyorsan mod 125 var oda bütçene uymaz zaten.

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup: