Yeni Yılda Bana kim katılır?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba, yeni yılda herkese sağlık mutluluklar bol kazançlar diliyorum. (ayakkabı kutusunda değil ama)

Yeni yılda yeni bir tüfek aldım ve bayağı özlediğim buluşma işine merhaba demek istiyorum. Havalarda 1-2 gündür hafif güneşli gidiyor. Yarın öğleden sonra (ancak uyanmış oluruz) kimler beni yalnız bırakmaz? :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen fender ().

• Bu gece 12.5 milyon çıkınca bana yarın ankaraya gelirim:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Hakikaten onu düşünemedim ben :) 12.5 milyon çıkınca yarın gelen tüm arkadaşlara birer pcp set armağan edeceğim. Bir kamyonda Pellet dökerim oraya.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Hakikaten onu düşünemedim ben :) 12.5 milyon çıkınca yarın gelen tüm arkadaşlara birer pcp set armağan edeceğim. Bir kamyonda Pellet dökerim oraya.

Ayakkabı kutusunu pelletle doldursan yeterli olur benim için :)

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• :thumbup:

HW100T FSB. 22/Barska sniper Gx2 6-24x50 IR+HW moderatör
    Hatsan mod 95 SaS. 22/Optıma 3-9x44E
    P.Beretta power lıne model 92 co2 177.cal
    Brunı Auutomatıc cal 8 mm

BROTHERS TEAM