AT44-W10

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Forumda yaklaşık olarak bulunduğum süreç içerisinde At44'ün oldukça sevildiğini ve tavsiye edildiğini tecrübe edindim bu vesile ile bu rüzgara karşı durmaktansa onunla beraber esmeye karar verdim pcp'de ilk durağım olan tüfeğimin bir kaç görselini paylaşmak istedim..Fotoğraflar telefonla çekildiği için biraz kalitesiz olabilir mazur görün..

Bu arada İşgören'e teşekkürler 24 saat'ten kısa süre içerisinde tüfeği elime ulaştırdılar..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Kaan Özcan ().

• Bilgi verirmisin biraz hoşuma gitti bi at-44 almayı ben planlıyorum :)

[Hatsan Mod 99 LE (.22)] + Optima 3*9x-32

Jsb Exact Jumbo RS 13.43 gr :thumbup:

• Bilgi verirmisin biraz hoşuma gitti bi at-44 almayı ben planlıyorum :)

Vallahi tüm bilgiyi forumdan edindim tüfek hakkında yapılan yorumlar bende olumlu yönde intiba bıraktı ve kararımı vermemi sağlayan bu oldu..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Hayırlı olsun özellikle ahşap kundak benim çok hoşuma gidiyor. Bakalım Allah bizede nasip edecek mi:) Şu farklı farklı kundaklar olunca fiyatta değişiklik oluyor bunun nedeni nedir bilginiz var mı tek değişen yer kundak mı? yoksa namlu vs'de değişiyor mu

• Vallahi tüm bilgiyi forumdan edindim tüfek hakkında yapılan yorumlar bende olumlu yönde intiba bıraktı ve kararımı vermemi sağlayan bu oldu..

Sizin silahınz hakkında bilgi istemiştim forumda zaten takip ediyorum ne olması gerektigini :)

[Hatsan Mod 99 LE (.22)] + Optima 3*9x-32

Jsb Exact Jumbo RS 13.43 gr :thumbup:

• Hayırlı olsun özellikle ahşap kundak benim çok hoşuma gidiyor. Bakalım Allah bizede nasip edecek mi:) Şu farklı farklı kundaklar olunca fiyatta değişiklik oluyor bunun nedeni nedir bilginiz var mı tek değişen yer kundak mı? yoksa namlu vs'de değişiyor mu

Plastik daha ucuz birde L&W namluları var oda artırıyor fiyatı. Aslında bende ahşap kundak seviyorum fakat biraz daha ağır ben aynı zamanda daha çok ayakta atış yaptığımdan plastiği tercih ettim.
    Bt 65 ten vazgeçtinizmi ?

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• Başlıkta belirttiğim gibi ahşap kundaklı olan W-10 modeli bu modelde gez ve arpacık dahil..Silahı aktif olarak test etme imkanı bulamadım henüz pompa edinemediğim için bunun dışında değerlendirme yapamıyorum..Pompa aldığım vakit tüfeğin detaylı anlatımını bu başlık altında anlatırım bakalım Hatsan'ın şanslımı,şanssızmı tüfeğine denk geldik diye..Malumunuz Hatsan'da namlu ve tüfeğin stabilitesi şans işi..

• Vazgeçmek değilde ekonomik durum bundan yana, fakat son anda değişiklik yapıo bt65'te alabilirim bu sefer pek aceleye getirmiyorum alırsam ikisinide bu sefer ahşap kundak alacağım, mod 125 plastikti sanırım bu sefer gönül ahşap istiyor :)
    bilgiler için teşekkür ediyorum, şu farklı olan namlu olayını mesajdan anlatabilir misiniz tek onu anlamadım 2 çeşit namlu var sanırım. (Konu amacı dışına çıkmıyorsa burdanda olabilir)

Teşekkür ederim..

Kundak'ta sentetik ve ahşap olanda tüm modellerde kafadan 100 lira civarı fark ediyor aynı şekilde namlu lw olursa bir yüz liracık daha eğerki long olursa bu sefer 200 liracığı gözden çıkarmak gerekiyor..Hatsan'da fiyata etki eden iki unsur namlu ve kundak farkıdır..

İnşallah daha iyilerine sahip olmanızı dilerim..

• Vazgeçmek değilde ekonomik durum bundan yana, fakat son anda değişiklik yapıo bt65'te alabilirim bu sefer pek aceleye getirmiyorum alırsam ikisinide bu sefer ahşap kundak alacağım, mod 125 plastikti sanırım bu sefer gönül ahşap istiyor :)
    bilgiler için teşekkür ediyorum, şu farklı olan namlu olayını mesajdan anlatabilir misiniz tek onu anlamadım 2 çeşit namlu var sanırım. (Konu amacı dışına çıkmıyorsa burdanda olabilir)

Lw namlu özeldir daha iyidir fakat şöyle ki türlü lw seviyesi var yani kalite kalite. Benim bildiğim hatsan namlunile lw namlu aynı tezgahtan çıkma ve yeni nesil ile pek bir farkıda yok ama lw kullanmadım. Bana kalırsa da pek bir gereği yok şimdi benim tüfek ile 60 metrede 25 kuruş ile 50 kuruşluk bir gurup çıkarttım benim için gayet iyi tam beklediğim gibi.

Bu arada hayırlı olsun unutmuşum yazmayı.

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• foruma yeni üye oldum ama, şu tüfek mevzuunda kim ne edinirse sanki kendim almış gibi heyecanla bakıyorum, tabiiki bi o kadar da hevesle :)

Hayırlısı olsun inşaallah

• foruma yeni üye oldum ama, şu tüfek mevzuunda kim ne edinirse sanki kendim almış gibi heyecanla bakıyorum, tabiiki bi o kadar da hevesle :)

Hayırlısı olsun inşaallah

Sağolun,teşekkür ederim...

• Her ne kadar bensiz alsanda hayirli ugurlu olsun kaan abi long olani da benim olacak insallah :)

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• Her ne kadar bensiz alsanda hayirli ugurlu olsun kaan abi long olani da benim olacak insallah :)

Sağolasın,teşekkür ederim Murat'ım..Sabırsız bir adamım biliyorsun beni..tüfeğe bütçe ayırmışken bekleseydim o parayı inan başka bir şeye harcardım çar çur olurdu sonra at44'de yalan olurdu:)

İnşallah gönlüne göre olur Long'u almanı gönülden istiyorum fakat bu versiyonda oldukça hoş..

• hatsanın plastik kundakları çok kalitesiz içi boş ve kısa süre sonra rengi solmaya başlıyor at44 ve mod 85 sniper kullandım ikisindede durum bu ancak ahsap kundakları fiyatına göre çok iyi tavsiye ederim tüfeğiniz hayırlı olsun.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• hatsanın plastik kundakları çok kalitesiz içi boş ve kısa süre sonra rengi solmaya başlıyor at44 ve mod 85 sniper kullandım ikisindede durum bu ancak ahsap kundakları fiyatına göre çok iyi tavsiye ederim tüfeğiniz hayırlı olsun.

Sağolun,teşekkür ederim..

Dediklerinize katılıyorum ilk tüfeğim plastik kundaklıydı ve içinin boş olup esnemesi hoşuma gitmiyordu görüntü olarakda oldukça sönük kalıyorlar bu nedenle ahşap kundaklı tercih ettim..

• hayırlı olsun.lother walter deil dimi.normal hatsanın namlusu

Sağolun,teşekkür ederim..

Lw namlu değil..