Webley Patriot 5.5 Pim Sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Patriotumun kurma kolunu namluya bağlayan pim silahı ilk aldığım zaman da gevşekti. Şimdiye kadar bir şekilde idare etmiştim. Ama dün tamamen yerinden çıktı ve iyice yalama olduğundan yerinde de durmuyor.

Bu pimi sanayide yaptırabilir miyim? Kimler yapar? Yaptırırken nelere dikkat etmem gerekir?

Yardımcı olursanız memnun olurum

• Merhaba geçmiş olsun.Bence hiiiiç uğraşma.Faturanın fotokopisi ile güzelce paketle korgoyla hatsana yolla.Teknik servis gerçekten çok güzel ilgileniyor.Birde not yaz içerisine sorunu ayrıntılı olarak belirt.saygılarımla emrah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Önerin için teşekkür ederim. Yarın sanayide bir kaç işim var. Mümkün olursa bunu da aradan çıkartmaya niyetim var. Bu nedenle sanayide nasıl yaptırabileceğimi öğrenmek istedim

• Tornacıda yaptırabilirsin sanıyorum. Çok da mühendistlik isteyen bir parça değil. Ölçüyü tutturması yeterli. Zaten orjinal pimi güzel değildi.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776