gamo tetikleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar gamonun eski tip sert tetik sistemleri ile yeni tip sat tetik sistemleri birbirine uyumlu mu acaba. uzun zamandır sarı tetik diye tabir edilen tetikten arayıp bulamadıktan sonra bir de bunu araştırmayı düşünüyorum.

BERETTA 682 GOLD E TRAP /// BERETTA S 54 /// ATA SP SPECİAL /// ATA CY RED 1 20 ga /// KRAL 20 /// GAMO CFX /// DAİSY 901 /// HATSAN MOD 45 /// One Shot One Kill...!

• arkadaşlar gamonun eski tip sert tetik sistemleri ile yeni tip sat tetik sistemleri birbirine uyumlu mu acaba. uzun zamandır sarı tetik diye tabir edilen tetikten arayıp bulamadıktan sonra bir de bunu araştırmayı düşünüyorum.

eski gamolarla uyumlu mu bilmiyorum tek satılmadını biliyorum tek olarak satılmadığını biliyorum yani sat tetikli modellerinden almanız gerekebilir

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• peki konu tetikten açılmış iken, konu sahibinin izni ile, bu hatsanın sas dediği tetik grubunu satın alabiliyormuyuz yada bulabilirmiyiz ayrıca.. bi fikriniz varmı..

• Sayın valibey, bir hatsanın fabrikasını arayın derim. Onun dışında çıkma parça olmadıktan sonra imkansız gibi birşey bulmak.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• haklısınız, aksi halde yenisini bulmak mümkün değil galiba, eski tüfeğe uydurabilirmiyiz diye düşündümde..

teşekkürler.