Gamo px107 nasıldır ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sizce gamo px 107 havalı tabanca nasıldır. Eskişehirde bir av bayiinde 200 liraya buldum. Orta güç ve isabetlilikte başka hangi tabancaları önerirsiniz.
    Yardımlarınızı bekliyorum

Eser es55 5.5 mm
    Tasko 4x20 (2.side pert )
    Gamo Magnum (ve bilimum ucuz pellet ;tacli# )

• ciddi bir fikrimin olmamasi kaydiyla
    bahsedilen rakam 200 olunca beklenti cok olmamasi gerektigini dusunuyorum

yada en basinda ne tur ve nerede atislar yapacaksiniz onu belirlerleseniz
    marka ve model seciminde daha dogru bir yol izlemis olursunuz

• Daystet Airwolf
    • Hawke 8-32*56
    • :wel:co:m
  • ciddi bir fikrimin olmamasi kaydiyla
    bahsedilen rakam 200 olunca beklenti cok olmamasi gerektigini dusunuyorum

yada en basinda ne tur ve nerede atislar yapacaksiniz onu belirlerleseniz
    marka ve model seciminde daha dogru bir yol izlemis olursunuz

Genellikle bahçemde şişeye tahtaya tenekeye vb. atış yaparım fazla bir beklentim yok silahtan. max bütçe 200 lira zaten. 25 metreden şişe patlatsa yeter. 2. el istemiyorum bu yüzden sıfır olmalı.

Eser es55 5.5 mm

• 25 metreden siseyi patlatirmi gercekten emin degilim
    bu silahi veya benzeri ozelliklerde olanlari kullanan ustadlar mutlaka bilgi vericektir

fikir vermesi acisindan asagidaki videoya bi bakabilirsin

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Daystet Airwolf
    • Hawke 8-32*56
    • :wel:co:m
  • benzeri videoları izlemiştim. bana kırar gibi geliyor. ilginiz için çok teşekkürler

Eser es55 5.5 mm

• px 107nin yanında pt 80 modelide vardı. bu tabancalardan hangisini önerirsiniz ?

Eser es55 5.5 mm

• Px107 plastik olması dışında tavsiye edeceğim bir model...

Kendimde kullandım. Isabet ve şişe kırma anlamında tatmin edecektir.

Pt80 de kullandım ama hız ve tüp sarfiyatı anlamında problemlidir...

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• Px107 plastik olması dışında tavsiye edeceğim bir model...

Kendimde kullandım. Isabet ve şişe kırma anlamında tatmin edecektir.

Pt80 de kullandım ama hız ve tüp sarfiyatı anlamında problemlidir...

plastik olmasıyla bir sorunum yok görünüşü hoşuma gitti. halen kullanıyormusunuz. yedek şarjörünü bulabileceğim bir yer varmı sizin bildiğiniz

Eser es55 5.5 mm

• Sanırım bulamazsınız...

Aslında bende vardı bi aralar yedek sarjoru ama kayıp.

Bu arada px107 yedek sarjor , sadece yedek sarjor değil , hava patlatan bölüm sarjorde. Bu nedenle bulsanız bile silaha yakındır fiyatı

Plastik olması sorun değilse alın bence ...

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• yedek şarjörü bulabilirseniz talibim. birde hangi bb markasını kullanmalıyım. evde atış yaparken gamo round( kurşun olduğundan sekmez gibi geliyor) dışarıda ise asg veya ekolün bb lerini kullanmayı düşünüyorum. sizce uygunmudur.

Eser es55 5.5 mm

• Evde kullanmayınız bence... Ama illa ki kullanacaksanız dediğiniz yöntem en az risklisi olacaktır

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• Benim gibi başlangıç için arıyorsanız tavsiye ederim dışı plastik olmasına rağmen ağırlığı ve tutuşu gayet iyi tüp şarjörde ve gayet kolay kullanımı var dışı plastik fakat iç aksamı metaldir.Yivli çelik namluya sahip ucuzdur.Celik BB ile kullanılıyor fakat biz çılgınlık yapıp 4.5 mm paraşüt ile de denedik.BB den az zevk versede soda şişelerini parçalıyor. Şahsen kendim kullanıyorum ;)

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.

• paraşütü nasıl koydunuz şarjöre ?

Eser es55 5.5 mm

• Hem yivli namlu hem bb atiyor nasil oluyor anlamiyorum.Namluya zarar vermez mi? Bb atan silahin namlusu niye yivli akil sir erdiremiyorum dogrusu

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Paraşütü şarjörün ağzından koyduk açıkçası bb lerin şarjörden düşmesini engellemek için metal parça var oraya oturtabildik tabi tek tek koymak gerekiyor.Yivli çelik namlunun bb atarken daha stabil atışlar yapmasını sağlar diye düşünüyorum sonuçta saçma atan yivli tüfeklerde var çok mu saçma oldu bilmiyorum ama.

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.

• Bence yivli namludan atilan bb'ler namlu yivlerine zarar verir.Ben 9 mm'lik tabanca icin olan shotshell disinda yivli namludan atilan sacma gormedim.Her ne olursa olsun bence yivli namludan atilan bb,sacmalar namlu yiv setlerine zarar verir diye dusunuyorum

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• bende öyle düşünüyorum. kurşun bb atıldığında belki isabeti arttırır ama çelik bb atıldığında namlu zarar görür

Eser es55 5.5 mm

• Havali silah namlularinin celikleri bir atesli silah namlusu celigi kadar sert degildir.Bb ler yiv setlere oturup ilerleyemez bence ve oyle de yiv setlere zarar verir.Kursun bb nin de zarar verecegini ama uzun atislar sonrasi bu zararin farkedilecegini dusunuyorum.Bence ideal bir havali tabanca pellet atmali ve yiv setli olmali.İsabet icin bu sart bence

• şu anda isabet benim için pek önemli değil grupman yapmam. ama attığım yere gitse iyi olur

Eser es55 5.5 mm