Crosman Premier Hollow Point Pellets 22.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar crosmanın hollow point mermisi 14,3 gr 500 lük kutuda bu mermi hakkında bilgisi olan varmı kaliteli bir mermiye benziyor fiyatı ise 29 dolar kullanan arkadaşlar varsa ve mermi hakkında bilgi ....yurtdışından sipariş vericem ....burada pahalı bir mermi

• hollow point pelletleri şahsen kullanmadım, kullanmayıda düşünmüyorum. bunlar av amaçlı üretilmiş pelletin enerjisini çarptığı nesneye daha yüksek oranda iletmek için tasarlanmış pelletler. uzun mesafelei atışlarda isabetli olmadıklarını duydum-okudum, o nedenle kullanmıyorum.
    aşağıdaki linkteki bu konuda yazıyı okumanızda fayda var:
    HAVALI TÜFEKTE AMACA GÖRE PELLET SEÇİMİ

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Diğer başlıkta da belirttiğim gibi bu pelletler hiç de öyle pahallı değil. İzmir de ki satış fiyatı 500 lük kutu ( 5.5 ) 15 ytl. Ayrıca söylendiği yada yazıldığı gibi bu pelletler hedefe çarpınca genişleme falan da göstermiyor. Çünki ben evde 10 metre mesafeden arka arkaya konmuş 3 kitaba atış yaptım. Sayfalar arasından çıkarttığım mermilerin baş kısımlarında hiç bir genişleme yada bariz bir deformasyon yoktu. Sadece boyları kısalmıştı. Benim CF30 da fazla bir istikrar göstermediler.

egeteam.png

• hollow point pelletleri şahsen kullanmadım, kullanmayıda düşünmüyorum. bunlar av amaçlı üretilmiş pelletin enerjisini çarptığı nesneye daha yüksek oranda iletmek için tasarlanmış pelletler. uzun mesafelei atışlarda isabetli olmadıklarını duydum-okudum, o nedenle kullanmıyorum.
    aşağıdaki linkteki bu konuda yazıyı okumanızda fayda var:
    HAVALI TÜFEKTE AMACA GÖRE PELLET SEÇİMİ

bu gün 100 metre atışı yapmayı düşünüyorum bu pelletlerle akşam sonucu yazarım bir aksilik çıkmazsa.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40