van da pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar. van ercişe tayinim çıktı haftasonu gidiyorum. vanda yada çevresinde pcp ile uğraşanlar varmı ona göre silahımı ve ekipmanlarımıda götürecem?

gamo PT-85 blowback £tabanxalı$

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    Hatsan Optima Silver Sentetik Ejektörlü Süperpoze ;avci;
    SAFİR T14 m;s,S
    hatsan dominatör 200s :thumbup:

• Tayininiz hayırlı olsun.
    Pcp yi bilmiyorum da , bu hafta Van'a ben bir tane Weihrauch hw97k gönderdim. smail (Özkan) hocamla bi görüşün.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Sitenin harita kısmından bakınca Van'dan bağlanan kişiler var ama çoğu en son 2 3 sene önce online olmuş. Van'da ne yazık ki hobici arkadaş yok. Erciş'te durum nedir bilemem. Havalı tüfekler var av dükkanları satıyor ama genelde kral ve hatsanın bir kaç modeli. Alanlar ise genelde göl çevresinde balonlara atış yaptırmak için alıyorlar.

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

• Geçen sene Van'a geldiğimde o iskelenin üstünde balona atış yaptırıyorlardı :)

Dedim hepsini vurursak hediye varmı ? var tabi abi dedi vuramazsın ki hepsini dedi dedim sen ver bi tüfeği. Baktım 4.5 mm bir tüfek kral marka. 10 da 10 hemen. bir oyuncak hediye vermişlerdi :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Bize neden hediye vermiyorlar :( aynı iskeleden defalarca kez atış yapmışımdır. Demek ki istemeyene vermiyorlar.

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

• Tayininiz hayırlı olsun.
    Pcp yi bilmiyorum da , bu hafta Van'a ben bir tane Weihrauch hw97k gönderdim. smail (Özkan) hocamla bi görüşün.

teşekkür ederim.

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    SAFİR T14 m;s,S

• yarın vana gidiyorum oradaki duruma göre sonradan pcp götürmeye karar verdim.

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    SAFİR T14 m;s,S