Eser Es-2002 Syn Havalı Tüfeğine Dürbün ve Aksesuar takıcam olur mu?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • uyar ama 4x20 tavsiye etmem. imkan varsa daha büyük çaplı bir dürbün alın bir süre sonra yetmeyecek bu dürbün.

Eser es55 5.5 mm
    Tasko 4x20 (2.side pert )
    Gamo Magnum (ve bilimum ucuz pellet ;tacli# )

• eğer iyi bir dürbün alacaksan dampadan ayak olmazsa olmaz. yoksa dürbünü sürekli ayarlamak zorunda kalırsın ve dürbünü bozarsın. eğer ucuz bir dürbün alacaksan tek parça ayak kullanabilirsin

Eser es55 5.5 mm
    Tasko 4x20 (2.side pert )
    Gamo Magnum (ve bilimum ucuz pellet ;tacli# )

• Dürbün ayağı olarak normal iki parça olan falan değil de dampa ayak tavsiye ederim.Dürbün dostudur.Dürbününün ayarı bozulmadan uzun süreler gider dampayla.Ama normal iki parçalı dürbün ayaklarıyla dürbün dayanmaz.Arkadaşımda Eser es 55 vardı.4x20 lik dürbün almış yanında da iki parça ayak vermişler.Montajını sıfırlamasını bizzat ben yaptım ancak daha sonra ayarı bozuldu dedi bana.O yüzden dampa ayak al bence uğraştırmaz seni.Özellikle dampa dememin sebebi dampa diye tek parça ayak alanlar var.Yatagun dampa tavsiye ederim ancak imkanın varsa sportsmatch dm 60 dampa ayak tavsiye ederim. Dürbün-Dampa ayrılmaz ikilidir :)

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Atlamışım onu pardon :D Optima 3-9x32 dürbün ve dampa yeterli olacaktır diye düşünüyorum. 2. el Yatagun Dampalara da bakabilirsiniz

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• O zaman temiz 2. el 3-9x32 lik dürbün ve 2. el temiz yatagun is gorur kanaatindeyim.Forumda satilik durbun ilanlarina bir bak istersen.Durbun capi en az 25 mm olsun yeter madem illa 3-9x32 demiyorum.Dampaya takilmaya musait oldugundan onu dedim.Dedigim gibi durbun capi en az 25 mm olan ilanlara bir bak