Anadolu yakası 26 Mart 2008

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet arkadaşlar yusuf arkadaşımla ben geçenlerde iddialaştık hatta tartıştık ve buluşmaya karar vermişdik bu muhabbetten mükel bir buluşma meydana geldi Allahdan bu gün havada bozmadı şanzımıza ve buluşmamız oldu 4 tüfek vardı birisi yusuf arkadaşımızın hw 77 si satmak istiyor ama elindeki silahın değerini bilmiyor ben olsam satmazdım bana göre harika bir tüfek yaylılar içinde 1 numara benim tüfeğimde mod 125 ve kral magnum hangisini kullanıcağımı şaşırdım demicem çünkü fırsat bulduğumu kullandım 4 ncüsüde benim eski tüfeğim mod 70 teyze oğluna sattığım tüfek oda harika bir alet neyse fazla uzatmadan resimlerimizi koyuyorum artık yorumlar sizden

• evet bu gün harika idi meşedüzüne tekrar teşekkür ediyorum bu günü ona borçluyum tabiatım itibarı ile ben yarışmayı severim yani mücadeleyi hatsan mod 125 hatsan mod 70 kral magnum tüfekleri ne karşı hw 77 ile mücadele ettim fakat şunu söliyim hatsan mod 125 söylendiği kada kötü deil bazen 50 metreden peti vurabildim daha önce hw 90 la da tecrubem olmuştu şunu diyebilirimki hw 90 dan kat kat kat üstün isabette mod 125 yani bi çuval parayı hw 90 a vereceğinize mod 125 e 5 te 1 ücret ödeyin daha çok memnun kalırsınız bu hayatımın en mutlu günüydü inşallah tekrar nasib olur

[Resim Engellendi: http://www.pic-city.de/thumb/1321/reco0143MLTHH.jpg][Resim Engellendi: http://www.pic-city.de/thumb/1322/reco0151JUQZS.jpg][Resim Engellendi: http://www.pic-city.de/thumb/1324/reco0144QLEHK.jpg][Resim Engellendi: http://www.pic-city.de/thumb/1326/reco01509HU5W.jpg]

meşe düzü nü(mesut bey)tebrik ediyorum benim kadar iyi grup çıkardı tekrar buluşmayı canatarak bekliyorum.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen kartalcin ().

• Mesaj 5 düzenlendi, son düzenleyen meseduzu ().

• son olarak şunu söliyim hatsan 125 in tetiğini beğendim yani maxımum kalitede olmasada iş görüyo ve bence alınabilecek bir tüfek eğer 100 de 100 hatasız olmasada bence 200 liraya değer .

• buluşmanız güzel olmuş. havalı silah kullanıcıları nedense genelde hep iyi insan olurlar.
    yalnız yusuf kardeşim, sende busnell dürbün vardı ne yaptın onu ? valla ben sinir oluyom arkadaşlar. denizlide kimse yok benden başka ya.olmaz böle şey
    haksızlık bu.istanbulda herkes . arada bir hızlı geliyor.oda bir geliyor pir geliyor.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• abi 50 metre dürbünsüz attım off hand allah göz vermiş nizam vermiş şükürler olsun ben dürbünü 75 ,80 metre civarı kullanıyorum..

• şunu sölim bende bu gün dürbünsüz olarak kullandım tüfeği ve dürbünü gereksiz oldugunu anladım istisnalar hariç tabi ama dürbün uzak mesafeler hariç hamallık gerçekden yusuf arkadaşım bana gezin ne kdar zzevkli oldugunu bana bu gün
    ısbatladı ve haklıda yani boşuna hamallık insan gözlerine inanamıyo

• bu arada mesut beyin dedesi eski silah uzmanlarından benim tüfeğe baktı 10 metre mesafeden bu alman dedi dayı nerden anladın dedim boyasından dedi namlu içine bakmak için beyaz kağıtta istediğinde tamamen uzman olduğunu anladım her yerine baktı tam not verdi sağolsun.

• buluşmanız güzel olmuş. havalı silah kullanıcıları nedense genelde hep iyi insan olurlar.
    yalnız yusuf kardeşim, sende busnell dürbün vardı ne yaptın onu ? valla ben sinir oluyom arkadaşlar. denizlide kimse yok benden başka ya.olmaz böle şey
    haksızlık bu.istanbulda herkes . arada bir hızlı geliyor.oda bir geliyor pir geliyor.

evet abi ya bende aynıyım öksüz yetim kaldım burda kimse yok beraber atışa gideceğim ;#^+.

• keyifli, güzel bir buluşma olmuş. devamını dilerim

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 50 metrede dik duran florasanları patlatmak çok keyifli oluyor