kargoda havalı tüfek gönderi sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar birakin baska sube farkini ayni subede bile standart yok. Ben 6 7 ay evvel ayni tufegi ayni subeden yolladim gitti bugun direnise gectiler.

ben ptt de 1 gün ara ile aynı şubeden gönderdim bi gün önce bana karşı gelen eleman yan masadaydı benimle mesai arkadaşı ilgilendi kabul etti işlemler devam ederken o da mal mal yüzüme bakıyordu ^^
    ters biridiyi farklı konularda başkaları ile tartıştığınıda görmüştüm her kurumda bunun gibi arıza tipler mutlaka olur zaten

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• subede bayana derdimi anlatmak icin cepten nete girdim siteden havali silahlarla ilgili mevzuati buldumve okudum ama o bile nafile cikti

hatsan torpedo 155 5.5
    filinta otomatik 6+1

insan iyi nişancı olmalı kuklayı değil kuklacıyı vurmalı

• aynısı bendede olmuştu ruhsatsız alamayız dediler ne yapsamda durumu anlatamadım başka bir zaman tekrar denedim hiç bişey olmamış gibi aldılar çok enteresan ve havalı tüfeği geçek tüfek zanndiyorlar

HATSAN MOD 125 SNİPER 6.35
    HATSAN MOD 95 SAS 5.5
    ZORAKİ HP 01 ULTRA 4.5

;tufey#

• gecen hafta bende pcp mi hatsana gonderdim orjinal cantasina koydum sardim paket kagidiyle yzdim uzerine adresi hatsan silah diy aldilar hicbir itiraz vaya olumsuz bir kelime soylemediler ki safir silah icinde yurticin kargoda yine sorun yasamadim ki atesli silah oldugu halde

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM

• bence sorun falan yok sadece enteresan olmaya çalışıyorlar her gün silahlarla haşır neşir olan insanlar bile ilginç tepkiler verebiliyor kurusıkı tabancamı emniyete işletmeye götürdüğümde kapıdaki polis sanki hayatın ilk defa silah görmüşçesine
    aaa nereden buldun bunu ne işe yarıyor
    bu susturucuyu da nerede yaptırdın diye soruyordu

avsan süperpoze