istanbul Avrupa Yakası Atışa Müsait Yerler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İstanbul avrupa yakasında gözlerden ırak ve rahat rahat atış yapılabilecek yer önerebilecek var mı?

Daystate Air Wolf 5.5 MCT Tactical
    Hawke SideWinder 30 8-32X56

• Google maps den Şişli Ayazağa Lisesini bul.Oradaki mesire alanından düz devam edince yaklaşık 1 km filan atış yapılabilecek sote yerler var.Bende genelde orda takılıyorum..

Diana Mod 52 - Yatagun Dampa - Diana 4-16 AO

• arnavutköy durusu'da göl kenarında bir çok yer var bu civarlarda bir organizasyon yapılabilir aslında

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Çatalca tarafları da müsait, Aynı zamanda insanlar ava da gidiyorlar orada, ördek çulluk vs.

Anadolu yakasında ise riva ve şile haricinde çok alternatif yok diye biliyorum. Ben genellikle evde camdan atış yapıyordum, alanım müsait ama pelletler namludan çıktıktan sonra ses çıkartıyorlar diye komşular şikayet etmeye başladılar:))

Sayg.

Tüfek:
    Hatsan Bt 65 Sb .22 cal
    Remington Summit .22 cal
    Tabanca:
    Colt Special Combat 4.5 mm

• arnavutköy durusu'da göl kenarında bir çok yer var bu civarlarda bir organizasyon yapılabilir aslında

çiftligimiz var durusuda gölün kenarında orası müsait dediginiz gibi baya yer var profil resmimde orada çekilmişti :)

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

TOKYO MARİU Desert Eagle SİLVER

Tokyo Marui Sig Sauer P226 Rail GBB

ARES WALTHER WA2000 Sniper

• hadi iyi biryerde toplanalım bu hafta istanbulda , güzel yer bulurum ben sşize