mod 125 i paramparça söktüm tetik tertibatı dahil.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar mod 125 tüfeğimi, paramparça söktüm süpersağlam ve büyük kalın bir yayı olduğunu gördüm fakat keçe vb bir şey yoktu tahmin ettiğim gibi işcilik sıfırın altında 1500, sonra yagladım tekrar topladım fakat tetik tertibatını toplarken bir yay artırmışım ;şrofls;. ( bu arada tetik mekanizmasının toplanması hakikatten çok zormuş) üşenip bu yayı yerleştirmeden silahı topladım tabiki silah kurulmadı. şimdi bu yayı yerine nasıl takacağız . sakına kimse mod 125 tetik tertibatını sökmesin berbat bi şey. ;kihhik,

hamdım piştim yandım oldum.

• arkadaşlar mod 125 tüfeğimi, paramparça söktüm süpersağlam ve büyük kalın bir yayı olduğunu gördüm fakat keçe vb bir şey yoktu tahmin ettiğim gibi işcilik sıfırın altında 1500, sonra yagladım tekrar topladım fakat tetik tertibatını toplarken bir yay artırmışım ;şrofls;. ( bu arada tetik mekanizmasının toplanması hakikatten çok zormuş) üşenip bu yayı yerleştirmeden silahı topladım tabiki silah kurulmadı. şimdi bu yayı yerine nasıl takacağız . sakına kimse mod 125 tetik tertibatını sökmesin berbat bi şey. ;kihhik,

Selam ayhan
    öncelikle seninle şahsen tanıştığıma çok memnun oldum cuma günü Sunborn Şafak arkadaşımızın patriot unu söktük temizlik ve yağlama
    + yay sesini kesmek için biraz uğraştık o sırada tetik tertibatınıda dağıttık :D
    valla dağıtması okadar kolayki 5 dakka sürmedi ama iş toplamaya gelince bizi o halde videoya çekip youtube da yayınlasalar millet gülme krizinden bayılırdı ama şükür Şafak arkadaşımızında yardımı ile biraz uğraştırsada toladık ve çalıştırdık çok güzel oldu
    eğer bir sıkıntı yaşarsan senide beklerim buyur gel çay çorba yemek ve bol makara eşliğinde elimizden gelen yardımı yaparız :)

• Selam ayhan
    öncelikle seninle şahsen tanıştığıma çok memnun oldum cuma günü Sunborn Şafak arkadaşımızın patriot unu söktük temizlik ve yağlama
    + yay sesini kesmek için biraz uğraştık o sırada tetik tertibatınıda dağıttık :D
    valla dağıtması okadar kolayki 5 dakka sürmedi ama iş toplamaya gelince bizi o halde videoya çekip youtube da yayınlasalar millet gülme krizinden bayılırdı ama şükür Şafak arkadaşımızında yardımı ile biraz uğraştırsada toladık ve çalıştırdık çok güzel oldu
    eğer bir sıkıntı yaşarsan senide beklerim buyur gel çay çorba yemek ve bol makara eşliğinde elimizden gelen yardımı yaparız :)

allah tam benlik çay çorba makara olmazsa olmaz 3 şey...geldim gitti... ;şrofls;. bu kadarda yüzsüzlük olmaz değilmi.... ;lol;;kihhik,#hims

• allah tam benlik çay çorba makara olmazsa olmaz 3 şey...geldim gitti... bu kadarda yüzsüzlük olmaz değilmi....

yüzsüzlük değil bizim kapımız herkeze açık kim isterse buyursun gelsin hatta teker teker değil toplanıp hep beraber gelsin :D
    bizim çayımızda bitmez çorbamızda
    makara dersen o hiiiiçççç bitmez :D

• Bende 2 tane tabancamı kapıp gelecem en geç 15 gün sonra. Yeşil gres sürmek istiyorum kırmalı tabancama. Diğeriylede (umarex cp sport) sevabına atış yaparız 5-10 tüp :)

• cahit benim taksimdeki dükkana gelirsin beraber gideriz :D

• cahit benim taksimdeki dükkana gelirsin beraber gideriz :D

Bayayhan ben Anadolu yakasından 1. köprüden kaptırıp gidiyorum. 15 dakikada orada oluyorum. Taksim'e girdim mi çok zaman kaybederim. Seninle orada buluşsak zaman açısından daha iyi olur. Ne zaman gidelim? Ben akşamları 18:30 dan sonra müsaitim. Salı günleri gündüz de müsait oluyorum.

• istediğin bi salı günü gidebiliriz diye düşünüyorum. :)

• Bende mod90 ımı sökeceğim şu tetik sökme toplama videolarının çalışan linkini varmı arkadaşar eskisi çalışmıyor...
    http://rapidshare.com/files/64295957/Tetik1.rar
    http://rapidshare.com/files/64299682/Tetik2.rar
    Bunlar çalışmıyor yoksa bendemi çalışmıyor

Sende çalışmıyordur zira ben şu anda yüklüyorum...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."