gamo shadow dx 50 ve 60 metre

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamun aleyküm , atış videolarımı sizlerle paylaşıyorum. tüfeğim gamo shadow dx 4.5mm ,dürbün gamo 4x32 ır (mildotsuz), pellet gamo pro hunter. atışlar motosikletimin koltuğundan destekli olarak yapıldı. 50 ve 60 metre. hedef maden suyu şiseleri.
    not: 60 metre videosunda 4 atış boşa gitti ama merak etmeyin sonradan toprladım lütfen sonuna kadar izleyin ve aynı video da şans yardımıyla 2 objeyi tek atışta devirdim :) )
    iyi seyirler.

http://www.youtube.com/watch?v=-NY8UryrQzo

http://www.youtube.com/watch?v=FQIKR31ZAws

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• silahtaki sorunu hallatmenize sevindim.güzel atışlar olmuş tebrikler.

bursateam.png

• silahtaki sorunu hallatmenize sevindim.güzel atışlar olmuş tebrikler.

sorun halen aynı durumda ama grupmanlarda farkediliyor, şişe kırmada yok.. teşekkürler

• bu tufegı gormustum gamo ıyıdır ancak 4.5 mm 60 metreden tahrıbat umduğumdan ıyı gözukuyor...elıne saglık kardesım guzel vıdeo

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• bu tufegı gormustum gamo ıyıdır ancak 4.5 mm 60 metreden tahrıbat umduğumdan ıyı gözukuyor...elıne saglık kardesım guzel vıdeo

tahribatı banada gayet iyi geldi . ileriki zamanda 80 ve 100 metre deniyeceğim inş. :)
    teşekkür ederimm

• tebrikler, güzel atışlar olmuş, özellikle 2. videoda net atışlar olmuş, kaldı ki namlu sallanıyor..buna rağmen çok güzel

• tebrikler, güzel atışlar olmuş, özellikle 2. videoda net atışlar olmuş, kaldı ki namlu sallanıyor..buna rağmen çok güzel

teşekkürler , beğendiğinize sevindim.