gamo shadow dx 100 mt. denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar. bugün iznik gölü kıyısına gittim ve alanda varken 100 metre deneyeyim dedim. şunu söyliyeyim yaylı ile 4x zoomlu ve mildotsuz bir dürbünle 100 metreden hedef vurmak acayip zormuş. yaylı tüfeklerde 100 metre üzeri şişe kırma konuları oluyordu forumda , inş o konularada yardımcı olur yükleyeceğim video. 1. video da atış yaptığım noktadan cekime basladım ve hedeflere doğru gittim ilk video dan öncesinde 100 metreden, şişeye atışlarımda 3 isabetle şişeyi kırmış oldum , yalnız o video da yok (video cekmeyecektim vuramam diye ama baktım 1 şişe kırdım sonradan cekeyim dedim :) )
    tüfek gamo shadow dx 4.5

1. video bilgilendirme amaçlı (atış yaptığım nokta ve hedefler)
    2. video atış videosudur. şişeyi kırma anı 4:03 te dir. sonunu izlemenizi öneririm.

not: 100 metre civarı dürbünsüz nasıl hedefe isabett ettiriyorlar hiç anlamadım doğrusu :)

http://www.youtube.com/watch?v…19dE&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v…KXJs&feature=youtu.be

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen chaos3 ().

• 4.5mm rüzgardan çok etkilendiği için 100 metrede biraz sıkıntı olmuş olabilir. Güzel paylaşım tebrikler.

• Eline saglik.100 metre zordur yayli icin.yetenek ,tecrube ve antrenman gerektirir...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• 4.5mm rüzgardan çok etkilendiği için 100 metrede biraz sıkıntı olmuş olabilir. Güzel paylaşım tebrikler.

evet doğru söylüyorsunuz , 80 metre de iyi ama 100 metrede sıkıntılı oluyor, dürbünde iyi olmayınca hedefi vurmak oldukca zor. teşekkür ederim.

• Eline saglik.100 metre zordur yayli icin.yetenek ,tecrube ve antrenman gerektirir...

evet 100 mt. zor yaylı için ve mildotsuz dürbünle dahada zorlaşıyor. yetenek , tecrube ve antreman dediğiniz gibi önemli rol oynuyor bu hobide. teşekkürler.