SAFİR T14 e yapılan müthiş haksızlık

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Deveye boynun eğri demişler nerem doğruki demiş.Ya bize yapılan haksızlıklar?1000YTL lik silah almak için 1500YTL vergi,bir kamyon bürokrasi,saglık heyet raporu?Allah kahretsin bunları.Hani anayasadaki eşitlik ilkesi????

• Bence safire haksızlık yapılmıyor benelli m4 super 90 almak istedim resimlerde ki dipcik yasakmıs alamadım,benelli supernova tactical olsun dedim tüfek normal dipçiğe ek olarak tabanca kabza o da yasak sadece normal dipcikle alabiliyoruz tabi bu durumda safir modellerinin satışı serbestken asıl haksızlık diğer silahlara olmuş oluyor...memlekette bu kadar sıkıntı varken bu işlerle kimse uğraşmaz böylede gider...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• aşırı saçma bi kanun dipçik öyle olsa ne oluyor böyle olsa ne oluyor dipçiğin şekli kanuna aykırı oldumu tüfeğin menzili 10 kat artıyor muymuş yoksa.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Abi o yasak bu yasak nolcak bizim bu halimiz yavvvvvv...!!!!

Bende tüfeği geçenlerde bir av bayiiinde gördüm acayip hoşuma gitti hemen nette araştırmaya başladım.... Hatta dün akşam safirin sitesinde dolaştım biraz... Maddi durumu düzeltir düzeltmez alacaklarım listesinde 1. sıraya koydum bu tüfeği...
    Biz türk milletiyiz kardeşim silah tutkusu bizim ruhumuzda var.... olmazsa olmazlardan yani...

• Bence safire haksızlık yapılmıyor benelli m4 super 90 almak istedim resimlerde ki dipcik yasakmıs alamadım,benelli supernova tactical olsun dedim tüfek normal dipçiğe ek olarak tabanca kabza o da yasak sadece normal dipcikle alabiliyoruz tabi bu durumda safir modellerinin satışı serbestken asıl haksızlık diğer silahlara olmuş oluyor...memlekette bu kadar sıkıntı varken bu işlerle kimse uğraşmaz böylede gider...

benelli m4 super 90 şu anda yazıcılar avın stoklarında mevcut yani satışta peki bu tüfekleri kime satılıyor ayriyetten silah dünyasında franchi ve geçen gittiğimde gördüm otomatik benelli m4 super 90 "a benziyor ama jarjörlüsü satılıyor peki nasıl satılıyor şimdi bu safire haksızlık olmuyor dimi

• bence haksızlık safire değil bizlere türk insanına yapılıyor sonuçta tüfek cansız duygusuz bi nesne ama insanlar duygusal varlıklardır lütfen duygularımızı kimse incitmesin.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• m4 super 90 satılıyor ama o resimde gördüğünüz dipcikle değil normal tüfek dipçiği ile satışı var öyle oluncada diğer tüfeklerden pek farkı kalmıyor...franchi nin olayını bilmiyorum ama çok kaba bir görüntüsü var çekmedi beni...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Emniyetteki memur biraz kafa tutuyor ve şarşörüne kütük koymamı istedi ama sonuçta ruhsata işliyor. bu arada daha silahımı denemedim. umarım bir sorunla karşılaşmam...

Alıntı

Suat YILMAZ

Ateşli Silah : Safir t14 classic_s Otomatik Av Tüfeği
    Dürbün : TASKO IŞIKLI SÜPER ZOOM 3 -9 X 50E TÜFEK DÜRBÜNÜ
    Laser : Brons laser avdio GaA1As kırmızı lazer
    Red-Dot : Tasko 1x40 Red Dot
    Havalı : 85 model yaylı pistonlu Baikal MP 513 Havalı Tüfek (artık kundağı ve dipciği dağılıyor ;rofl.; )
    Kuru-sıkı : BLOW TOPLU 38 KURUSIKI TABANCA Gümüş rengi 9mm
    Kuru-sıkı : BROWNING GPDA9 NİKEL KURU SIKI TABANCA 9mm