FT hedef

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar kendime FT hedeflerinden yapmak istiyorum, ancak olayın arka tarafındaki düzeneği çözemedim :)..
    kendimce düzeneğin çalışması için bişeler tasarladım ama, bu kadar işin gücün arasında maceraya gerek yok dedim,.. belki çalışmaz v.s.
    uzun lafın kısası ;elinizde bu hedeflerden var ise arka kısmının görsellerini alabilirmiyim, mümkünse..

yada satmak isteyen varsa elinde olupta, pm atabilir..

• Bu hedefler hangileri oluyor abi Ft ile ilgili pek bilgim yok ama hayvan figürlü olanlardan mı bahsediyoruz?

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.

• Bu hedefler hangileri oluyor abi Ft ile ilgili pek bilgim yok ama hayvan figürlü olanlardan mı bahsediyoruz?

Bu hedefler hangileri oluyor abi Ft ile ilgili pek bilgim yok ama hayvan figürlü olanlardan mı bahsediyoruz?

evet kardeşim.. gerçi çözmüşsün olayı sonra, gönderdiğin linkler için teşekkürler..

www.ftbrturk.com/viewtopic.php?f=26&t=194 kendim yapmıştım umarım yardımcı olur

güzel olmuş hocam, ellerine sağlık..

bi yerde görmüştüm yay vardı arkada, nasıl olacak diyordum, sarsıntıdan düşermi v.s.
    en son incelediğim bi kaç örnek vardı, yay kullanmamışdeneyim bakalım nasıl olacak :)

birde bu delik çapı maksimum 50 mm oluyor acaba..

• Abi gerçi kapattım bu ara vize haftası diye pek online olamıyorum ama youtube ta o gönderdiğim mekanizma ile yapılanı var onda hedefi tutturamazsan figür düşmüyor hedefi tutturduğunda aynen yere iniyor hoşuma gitti bende yapacağım mekanizmayı not aldım ben bi ara onu ölçülendiririm :)

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#

• Hee birde abi yayı da hedefin kolay düşmesini sağlamak amaçlı koymuşlar yayın bağlantı noktalarına bakarsan anlaşılıyor yani destek pini olan kelebek civata arkadan çekildiğinde yay hedefin kolaylıkla yıkılmasını sağlıyor arkadaki hedefi biraz ağırlıklı yaparsan sanırım figürü rahatça devirebilir belki hiç gerek kalmaz :)

• hımm, yanlız ben daha youtube a giremiyorum.. :) açılsın bi hele inşallah

denemek lazım, yaylı-yaysız nasıl olacak..