At44 TH 4,5 mm Single shot

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Wrangler moderator cok iyi, guclu silahlarda bile sesin cok buyuk bir kismini kesiyor.

doğrudur, dediğin gibi 10 numara bir moderatör tahminim.. piyasadakilerin bile üstündedir eminim....
    ancak ben kendim deneyeceğim, yasin arkadaşımızla fikir alışverişimiz oldu, sağolsun.. üzerine bişeyler kattım bakalım ne çıkacak :)

Ferhat abi hayırlı olsun 4.5 ta ısrarcısın :) bende envantere bir 4.5 eklemeyi düşünüyorum yaylı olarak:) bu arada webleyi denedim ve direk yasin abi ile irtibat kurdum aybaşını bekliyorum bende bi wrangler sahibi olucam kapalı alanda kulaklarım çınlıyor :)

sorma ya, yıllar önce aldığım ilk tüfekte 4,5 muş.. diğeride , buda.. enteresan bi şekilde 4,5'tan gidiyoruz ya bakalım hayırlısı artık :)
    ses konusunu çözmek lazım, yoksa ateşli silah diye alıp görütecekler :)

• Ben ceketli namludan birazda olsa yırtıyorum ama abimin at44 ile moderatörsüz attık hakkatten bi ara bekledik gelirler diye :D

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.

• moderatörsüz attık hakkatten bi ara bekledik gelirler diye

evet bende bekledim bi 10 dakka, şimdi gelecekler diye :)

Bu arada Erhan ağabey ( schfrhnd ) ile tanışmak nasip oldu bu moderatör muhabbetine, muazzam bir şekilde kendisini bu konuda aşmış bir insan olduğunu ayrıca belirtmek isterim.. Muazzam bir bilgi birikmine ve terübeye sahip, ilerleyen zamanlarda kendisinden daha çok istifade edeceğimi umuyorum.

Bu hobi ile ilgilenen herkesin tanışmasını tavsiye ederim, bildiklerini açık yüreklilikle anlatabiliyor..

Bakalım neler çıkaracağım, benden kaynaklanan kusurları bi kenara bırakırsak, oldukça başarılı bir moderatöre sahip olacağımdan eminim yakın zamanda,..

hayırlısı bakalım.. :)