96 metre AT44

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pelletler crosman ultra yada hollow kullanıyorum uzun mesafede ince mehmet solid ama 30 grain degil ..

• Arif Bey çok videonu seyrettim ama haplarin uzerine tanimiyorum bir baska video.
    Saygilar.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• bende deneyecem 80 100 metre 3-9x32 optima türbünle yarın ama biraz komik dürbünüm yetersiz olduğu için

• s.a. acaba 80-100 metre arası jsb hariç bir pellet önerebilir misiniz pro hunter ve magnum kullandım çok istikrarlı olduğunu söyleyemem farklı yerlere gidiyorlar fakat Arif abi grupmanın çok hoşuma gitti ve ilk fırsatta denemek istiyorum ama öncelikle pellet stoğu yapmam gerek.hayırlı akşamlar

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Arif Bey çok videonu seyrettim ama haplarin uzerine tanimiyorum bir baska video.
    Saygilar.

Tesekkürler elimizdeki mlzemeyi ne kadar zorlayabiliriz diye zorlamaya calısıyorum bazen saygılar ..

bende deneyecem 80 100 metre 3-9x32 optima türbünle yarın ama biraz komik dürbünüm yetersiz olduğu için

9x de 100 metreye atıs yapailirsiniz silahı ilk aldıgımda doga olarak aynı durbun vardı 1 tl klik grupman yapmıstı hedef noktasını kucuk tutun yeter.. :thumbup:

• s.a. acaba 80-100 metre arası jsb hariç bir pellet önerebilir misiniz pro hunter ve magnum kullandım çok istikrarlı olduğunu söyleyemem farklı yerlere gidiyorlar fakat Arif abi grupmanın çok hoşuma gitti ve ilk fırsatta denemek istiyorum ama öncelikle pellet stoğu yapmam gerek.hayırlı akşamlar

Ben crosman kullanıyorum tavsiye ederm ama once az miktarda alıp denemek lazım namlu peelt uyumu degisebiliyor ..

elinize sağlık

Tesekkürler ..