Fx Royal kullananlar bilenler inceleyenler buraya

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar sorum şu Royale400 düşünüyorum ancak moderatör takılabiyormu bunu öğrenmek istiyorum yatagunda 1/2 UNF diş yazmışki buda takılabileceğini gösterir aynı zamanda youtube da izlediğim bir videoda (Royale400 incelemesinde) Adam namlunun ucundaki kapağı gevşetiyordu anladığım kadarıyla moderatör takmak için, biliyorum sessiz bir silah ama merak ettim daha öncede benzeri konu açmıştım ama cevap tam istediğim gibi değildi acaba bu silahı kullanan arkadaşlar harici bir moderatör kullanabiliyorlarmı

Hatsan Mod 99 (.22)

• her türlü silaha her türlü aparat yapabılabilir moderator için wrangler(yasin abiye) danısın derim ar20 ye bile yapmıştı

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• FX Royal 400 üzerinde orijinal moderatörü olan çok güçlü ve her şeyden önemlisi çok çok isabetli bir silah alırsanız pişman olmazsınız.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı